Maturzystka rozbiła nowy samochód przy komendzie policji

Tegoroczna maturzystka jechała z kolegą nowym Citroenem C3. Pojazd otrzymała na święta. Zjeżdżając od strony wiaduktu odolanowskiego, skręcała w lewo przed komendą policji. Z przeciwka jednak jechał bus. Uderzenie było na tyle mocne, że Citroen miał całkowicie rozbity przód.

+

Okazało się, że dziewczyna w tym roku będzie zdawać egzamin dojrzałości. Funkcjonariusze policji ukarali ją mandatem w wysokości 300 zł. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Citroen miał 4 tysiące przebiegu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  18-latka reanimowana przed domem (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

100 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna
4 lat temu

A co to ma za znaczenie ze bedzie zdawac w tym roku mature?

!
4 lat temu

Do zamożny!!!!!
Widać po twoim opisie że Debil jesteś a kasa ci na mózg siadła i ciśnie!!!!
Skoro masz dużo kasy w tych czasach to znaczy że na 100 procent dorobiłeś się tej smierdzacej kasy na złodziejstwie i oszustwie innych.
I na pewno należysz do PiSu bo to są oszuści i złodzieje!!!!!
WALIĆ BOGATYCH I WREDNYCH!!!!!

@ !
odpowiada  !
4 lat temu

Ktoś musi być debilowaty,buraczany aby mieć kogoś przewałkować ! Takich roboli jak Ty najłatwiej !!!Jak się dorabiałem to PiS nie miał władzy – (PO i SLD ). Platfusy i komuna dała nieźle zarobić ! Co do ,,pisiorów,, to się mylisz, trzeba uważać – bo teraz węszą i ABW i CBA szaleją ! Skończyły się przewałki – ale to co mam – starczy do końca życia dla mnie i rodziny !!! Na mózg to ciśnie brak kasy,bo musisz cały czas myśleć aby wyżyć,coś kupić ! Walić to możesz ,,wacusia ,, – bo Ci natura dała za darmo ! Na więcej Cię nie stać + MOPS !

js
4 lat temu

Ale jatka. Jakie to polskie. Zawiść, zazdrość, czepianie się. Ludzie – czyście oszaleli ? Osądzacie, obrażacie, nakręcacie się nie wiadomo dlaczego. Dla katolików – przypominam -WIELKI POST. Też Was to nie ruszy ale przynajmniej będziecie mieć z czego się spowiadać. Żałosne. Strach sobie coś kupić.

Skromny
4 lat temu

To nie zazdrość ani pogardą Tylko brak umiejętności za kierownicą i brak znajomości przepisów. Najgorsze jest to, że młodzym wydaje się, że mają trzy życia. Zielone się zapaliło to rura. Młodociani kierowcy to myślą, że mają prawko i już super kierowcy. A tu potrzeba lat a przede wszystkim umiejętności przewidywania sytuacji drogowych a dla rodziców to zasada ograniczonego zaufania w stosunku do dzieci. Zastanawiam się czy rodzice wiedzieli gdzie w tym czasie przebywa ich dziecko. 18 lat to jeszcze nie dojrzałość, a co nie którym się wydaje co innego dotyczy to zarówno dzieci jak i rodziców.

Bieda
4 lat temu

Uderz w stół a nożyce się odezwą
Przykre jak swój swego broni

R.O.
4 lat temu

Proszę Pana super, że Pana stać ale mam doczynienia z dziećmi tzw. bogatych rodziców często to rodzić nawet nie ma pojęcia co robi jego dziecko kiedy on zarabia kasę, a później płacz bo dziecko narozrabialo i jest za późno. Nagle się budzi, że ukochane dziecko ma proleblem z prawem. Statystyki o tym mówią niestety. A pieniądzmi nie załatwi się wszystkiego. Przerażające jest Pana cwaniactwo. Przepraszam ale samo się nasuwa. Dzieci bogatych rodziców często to dzieci zaburzone emocjonalnie bo zawczesnie zaczęli używać życia. Proszę sprawdzić statystyki. Kto doprowadza do wypadkow rowniarze furami, których często tatusiowie pobrali kredyty aby zaimponować. I tu trzeba by się zastanowić. Język jakim Pan pisze tylko to potwierdza. Brak pokory, szacuneku, cwaniactwo, brak umiejętności, poczucie wyższości to cechy z którymi każdego dnia muszę zmierzać jak większość zwykłych przeciętnych ludzi. To przykre.

zamożny
4 lat temu

Gówno Was obchodzi co kupuję rodzinie i dzieciom !!! Stać mnie na to ( w domu 3 samochody i motor ),niech mają !!! Samochód ubezpieczony,kupi się nowy – będzie miała kolejny ! Was stać na rower,zepsuje się,rozbije kupujecie nowy. A że stać Was tylko na rower lub złom samochodowy – plebs taki ma statut !!! Żal du*pę ściska,więc wielki memoriał o psuciu dzieci ? Mnie stać na wymianę samochodu na nowy ! Finito ! A patologie szukajcie u siebie ! Bo własnie przed komputerem najwięcej nieudaczników życiowych – Mahle i jazgot,jak ktoś ma więcej ! A ponadto buraki,myślicie jak przed 50 lat.,gdzie samochód był luksusem. Dziś to narzędzie pracy,sprzęt domowy,ułatwiający życie – jak pralka,lodówka itp. Nie będziecie mi układali życia i wyposażenia domu ! Nie podoba się MZK i UFO ,,Centrum Przesiadkowe ,, Pozdrawiam !

lustereczko powiedz przecie
odpowiada  zamożny
4 lat temu

Spójrz rano w lustro jak wstajesz i w swoim odbiciu spróbuj poszukać coś po za burakiem

Komitet Obrony Dzików
odpowiada  zamożny
4 lat temu

Zamożny dzbanie, plebs jak to nazwałeś to w każdy weekend myje swoje przyrodzenia w ustach bogatych zepsutych córeczek

mariano
odpowiada  zamożny
4 lat temu

Z twojej błyskotliwej wypowiedzi wynika tylko jedno , że pośród wszystkich swoich rzeczy które straciłeś najbardziej tęsknisz za swoim rozumem ….

mmmm pakiet
odpowiada  zamożny
4 lat temu

i sie obudziłes i na nocke trzeba isc, ty flejo, marzenia

Sandra
odpowiada  zamożny
4 lat temu

Skoro stać Cię na wszystko bogaczu to może wymień sobie tą swoją główke bo ewidentnie Ci się cos w niej pi***oli.

Do zamożnego
odpowiada  zamożny
4 lat temu

A wie Pan że pieniądze to nie wszystko? Trochę kultury też wypada mieć. Miłego popołudnia życzę.

LUL
4 lat temu

Nic tylko wziąć popcorn i delektować się bólem dupy polaków biedaków 😀

Muszka.
4 lat temu

A teraz bydą Boźe Rany od łojca…

ojciec
4 lat temu

Moje dzieci do szkoły chodziły 2km. Do liceum dostawały na autobus 2zł, chodziły na nogach 3km. Te 2zł przeznaczały na drożdżówkę, kupowały w Mimie na Prof Kaliny lub odkładały. Na studia w Poznaniu otrzymały tyle by wystarczyło na skromne życie.

Go.
odpowiada  ojciec
4 lat temu

No ale co z tego? Czas idzie do przodu i każdy orze jak może. Rodziców było stać, to kupili samochód,. A że rozbiła, to już inna bajka ?‍♀️

100
0
Napisz co o tym sądziszx