OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Młodzież obdarowała samotne matki

8 marca odbył się finał akcji „Każda kobieta jest księżniczką”, którą zorganizowała grupa wolontariatu pedagogicznego ze strony „Ostrów – lubimy pomagać” Wszystkie zebrane vouchery, słodycze, ubrania itp. wolontariusze osobiście dostarczyli do Schroniska Samotnych Matek.

+

Oprócz tego wszyscy wykonali plakat, mający na celu walkę z hejtem i nienawiścią wobec ludzi. Można było je dzisiaj zobaczyć w Parku Miejskim, gdzie zatrzymywali mieszkańców naszego miasta, mówiąc krótki wiersz o miłości. tym sposobem chcieli wzbudzić w nich pewne refleksje na ten temat.

Chcąc pamiętać o wszystkich, odwiedzili też Urząd Miasta, gdzie obdarowali zarówno Panie, które tam pracują, jak i wszystkie petentki prezentem, który dawniej był bardzo popularny, a mianowicie rajstopami!?

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej życzymy zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy i samych pięknych chwil w życiu! – mówi jedna z wolontariuszek.

#ostrowlubimypomagac

POLECANE NEWSY
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.....
2 lat temu

A …. tam trafiają w większości do śmietnika…… wiem coś o tym !!

xxxaaa
2 lat temu

My z żoną raz na 3miesiace robimy porzadki we wszystkich ciuchach i te ktorych nie uzywamy lub sa za male (a nie są zniszczone) dla dzieci zawozimy do domu samotnej matki i PCK juz od kilku lat 😉 cieszy Nas to ze mozemy jakos pomóc 😉

2
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x