Mercedes spłonął koło lotniska w Michałkowie

Po godzinie 1.00 w nocy na trasie Lewków – Słaborowice doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Według relacji kierowcy Mercedesa, na drogę wybiegła sarna. 53-letni mężczyzna wykonał manewr obronny, wjechał do rowu i uderzył w betonowy murek. Mercedes R-klasy stanął w płomieniach. Mężczyźnie, który podróżował samotnie, udało się wydostać o własnych siłach.

+

Na miejsce zadysponowano 3 jednostki straży pożarnej. Po ich przybyciu, samochód był całkowicie objęty płomieniami. Poszkodowanego kierowcę przewieziono do ostrowskiego szpitala.

CZYTAJ  Jechał "nową" trasa do znanej firmy i rozbił się

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do 123
3 lat temu

Do 123, znam przypadek gdzie kierowca po zderzeniu z sarną zginął na miejscu.

Gość
3 lat temu

Do ” Brajan „i wszystkich innych spiskowców
nie wstyd wam ? Człowiek mógł umrzeć, nie sądzę żeby ktokolwiek dla pieniędzy mógł ryzykować życie, a na pewno nie w ten sposób, są prostsze sposoby. Dużo zdrowia dla Pana poszkodowanego

Obserwator
3 lat temu

Celował w murek zamiast sarnę, serio ? Ludzie zastanówcie się co za głupoty piszecie ! Jak można wydawać takie osądy nie znając szczegółów, nie przyszło Ci do głowy, że było ciemno a mur był w rowie ? To raz, dwa nie słyszałeś że gdy sarna wyskoczy na drogę to nie ma czasu na zastanowienie, szybka reakcja, na nieszczęście znajdował się tam mur. Mam nadzieję, że kierującemu nic się nie stało, a wy ludzie trochę więcej szacunku i empatii.

Sara
3 lat temu

Ile w ludziach nienawiści .żadnego współczucia ,nie liczy się człowiek ,aż żal to czytać

kokot
3 lat temu

te merce tak maja, dziwne taka marka a najwiecej łatwopalna, uwazajcie na mercedesy, szczegolnie 2005 rok do 2012 rok

Jarek
3 lat temu

Jarek pójdziesz do piekła!!

Brajan
3 lat temu

Jezeli auto nie idzie sprzedac to wlasnie tak sie odzyskuje pieniadze ?

Kol
3 lat temu

A może auto musiało spalić się ???

dered
3 lat temu

Jak dla mnie „wałek ubezpieczeniowy AC” . Za dokładnie sie spalił i brak niektórych sladów po spalonych „plastikach”………..

Zarazek
3 lat temu

Kużwa dać tyle kasy za taki Samochód a on się zapali przy uderzeniu w słupek chyba jakiś felerny Dobrze że Kierowcy nic się nie stało

29
0
Napisz co o tym sądziszx