Uczniowie z bronią na uroczystości szkolnej

Udostępnij
Tweet

W przeddzień 100. rocznicy zakończenia Powstania Wielkopolskiego Szkoła Podstawowa nr 14 przyjęła imię Powstańców Wielkopolskich właśnie.

+

Było niezwykle uroczyście. Szkoła otrzymała nowy sztandar, a uczniowie przygotowali jak zwykle wspaniały i dopracowany program artystyczny.

Podczas uroczystości było widać, że szkoła solidnie przygotowywała się do tej uroczystości, a uczniowie są w pełni świadomi, jaki zaszczyt i odpowiedzialność na nich spoczywa. Niech pamięć o Powstańcach Wielkopolskich trwa….

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
swój
5 lat temu

ten radny Banasiak niech sie zabierze za blotne , utopijne ulice przy ul Kamiennej . Coroczne przelewanie błota przez spychacz to mało wizerunkowe dla radnego 3 kadencji . Dziwie sie wyborcom z tych ulic – topią się w tym błocku. Dziury jak za sanacji . Wstyd radny . Usmiechanie sie do do tego pudła prezydent to mało . w Rejonie ul. Kamiennej i bocznych ulic – mamy az 3 radnych . Malik,Banasiak, Taciak ? / moze sie mylę / , ba paru pracowników etatowych Urzedu Miasta . A bloto wlewa sie do butów. Pewnie czekają na susze i spychacz .

ostrowianin
odpowiada  swój
5 lat temu

Ale macie kolekcję maszyn budowlanych i aut ciężarowych na Agrestowej. Żadne osiedle nie ma takiego skansenu.

18
0
Napisz co o tym sądziszx