Protest rolników. Traktory wjechały do Ostrowa

Udostępnij
Tweet

Po godzinie 10.00 grupy rolników m. in. z południowej Wielkopolski protestowały na drogach regionu. Na terenie powiatu ostrowskiego jedna z grup wyjechała na trasę Nowe Skalmierzyce – Ostrów Wielkopolski, a druga ze Szczur do centrum Ostrowa.

+

Rolnicy są zirytowani brakiem realnych działań ze strony Rządu. Głównym problemem są niskie ceny skupu i akceptacja importu żywności z innych krajów bez dodatkowego jej zbadania.

Grupa ciągników wjechała do Ostrowa Wielkopolskiego ulicą Poznańską, a następnie dojechała do ronda bankowego. Tam protestujący zawrócili w stronę punktu startu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Co się dzieje z cenami paliw?
Subskrybuj
Powiadom o

223 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miastowy
4 lat temu

nie wszyscu co pracuja od 7 do 15 siedzą za biurkiem i za biurkiem tez praca

miastowy
4 lat temu

Normalni ludzie o tej godzinie byli w pracy i strajk był zapowiedziany wczesniej wiec nie powinno to nikomu przeszkadzac wracajac zpracy po 15 nie było sladu po strajku wiec o co problem

...
odpowiada  miastowy
4 lat temu

Cymbale praca nie tylko polega na siedzeniu na dupie za biurkiem.

Walker
4 lat temu

Wszystko fajnie, sprawa słuszna, forma protestu upierdliwa dla mieszkańców. Jedna sprawa tylko traktorzyści.. Jeśli już tarabanicie się sprzętem na drogi to uzupełnijcie sobie oświetlenie i podłączcie przewody hamulcowe. A policja zamiast interweniować w kwestii takich uchybień to wozili swoje leniwe tyłki w radiowózach.

xyz
4 lat temu

mowa nienawiści

Aaa
4 lat temu

Jestem za żeby rolnicy płacili co miesiąc składki. Wtedy nie będą płakać. Żadnych dotacji na paliwa, za szkody w żywiole na wszystko czemu maja mieć gorzej niz my podatnicy.
Ja jestem producentem stali oraz wyrobów z blach a on jest producentem bydła czy też warzyw . Tak samo coś produkujemy. Nie opłaca się to się zamyka działalność i do pracy.

ostrow
odpowiada  Aaa
4 lat temu

jesli my rolnicy pozamykamy wszystkie gospodarstwa będziemy żreć twoją blachę z firmy …. Boże logika ludzi nie znających życia na wsi i produkcji roślinnej czy też zwierzęcej …. porównujesz blachę/stal do żywności nosz k… BRAWO TY

Do przeciebiorca
4 lat temu

Płacę składki co miesiąc zatrudnia ludzi a samochody i warsztaty można powiedzieć wszystko banku (kredyty) . Jeszcze nie dostałem od państwa żadnej dotacji ani na samochód ani na maszyny oraz ani na warsztat. I jakoś cyrku nie odpierdalan i nie utrudnia ludziom życia.
🙂

1 11 12 13
223
0
Napisz co o tym sądziszx