OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie trzech aut na trasie Ostrów – Tarchały

Zator drogowy spowodowany wycinką drzew przyczynił się do wypadku trzech aut. Volkswagen z kobietą za kierownicą zatrzymał się z powodu trwających prac leśnych. Za nim zatrzymało się BMW. Następnie w dwa stojące auta z impetem uderzył samochód dostawczy Peugeot Partner należący do firm dystrybuujących części samochodowe.

+

Około 20-letni kierowca Peugeota tłumaczył się, że sięgał butelkę wody sprzed fotelu pasażera. Nie zauważył dwóch stojących aut i z dużą prędkością w nie uderzył. Na miejsce wysłano straż pożarną z Ostrowa Wlkp. oraz Tarchał Wielkich. Wezwano także karetkę. Ostatecznie trzy osoby przewieziono do ostrowskiego szpitala. Kobieta z Volkswagena z uwagi na chorobę kości, uskarżała się na ból kręgosłupa. Pozostałe osoby odczuwały dolegliwości bólowe.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tygrys
2 lat temu

młody kierowca zawinił a drwala kopią

nightrider
2 lat temu

Przecież dzbany z tej firmy i jeszcze jednej z częściami samochodowymi na literkę „i” tak zap***dalają po mieście, że strach! Niech policja pojeździ sobie za nimi, mandaty gwarantowane.

M43
2 lat temu

Ledwo co odebrał prawo jazdy a już spowodował bardzo poważny wypadek.
Taczkę mu do łap a nie samochód.-(

Xxxxx
2 lat temu

Uderz kamieniem jeśli sam tak nigdy nie zrobiłeś

bamber
2 lat temu

foto nr.4 ……… król nie zyje………….

Mati
odpowiada  .
2 lat temu

A może wystarczyło by uważać co się dzieje na drodze a nie glapić się w smartfona.

Zdzichu
2 lat temu

Raczej kolejne zdarzenie związane z telefonem w łapie. Przecież dość jasno stoi w artykule, że kobieta i kierujący bmw zatrzymali się. Mieli jechać, skoro nie można było? Drzewo miałoby im spaść na łeb? Potem byś m\komentował, jak to wycinka niebezpieczna a drwale nieuważni:)

Lech
odpowiada  .
2 lat temu

W tym problem że obserwował wycinkę a nie drogę! Swoją drogą (sic!) jak wielu jest malkontentów którzy narzekają na zagrażające drzewa a potem mają pretensję że są usuwane.

.
2 lat temu

Kolejne zdarzenie związane z wycinką drzew? Może pora na wizytację i przyjrzenie się bliżej pracy przy wycince.

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x