OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Trzecia kolizja ostrowskiego radiowozu w tym miesiącu

Coś szczęścia nie mają ostrowscy stróże prawa. Przez ostatnie kilkanaście dni już trzykrotnie uszkodzono im radiowozy. Na początku nieoznakowany radiowóz KIA, później nieoznakowane BMW, a teraz nieoznakowane ISUZU.

+

W niedzielę około godziny 2:55 dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od policjantów Wydziału Prewencji o zdarzeniu drogowym na ulicy Wysockiej. Z ustaleń wynika, że w trakcie postoju na ulicy Wysockiej, kierujący pojazdem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości (blisko promil alkoholu w organizmie) nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania w wyniku czego doprowadził do kolizji z pojazdem służbowym nieoznakowanym marki ISUZU.

Policjanci byli trzeźwi. Kierujący oplem to 39-latek z Ostrowa Wielkopolskiego. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

POLECANE NEWSY
19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.
2 lat temu

Widocznie na wysockiej policjanci nie są mile widziane, bynajmniej nie ci którzy nie potrafią zapewnić „ochrony” tutejszym „biznesmenom”

.
odpowiada  NO RESPECT
2 lat temu

I przestępcy są znani i kapowani za swój brak szacunku do innych.

Daw
odpowiada  Kraku
2 lat temu

Pewnie to pisarskie cofały i uderzyły a że akurat tamten był pijany to mu przybili winę hehe

NO RESPECT
2 lat temu

W taki małym ośrodku jak np. Ostrów WSZYSTKIE miejscowe pojazdy operacyjne Policji są doskonale znane wszystkim tym, którzy mają potrzebę je znać. To nie Warszawa.

Ona
2 lat temu

A to pech kolejny nieoznakowany pojazd uszkodzony czym teraz będą mnie ścigać zostały tylko hulajnogi

Raflo
odpowiada  Kraku
2 lat temu

Widzę że czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Kredka
odpowiada  Kierowca
2 lat temu

Czy spalone przez artykuły to bym mógł podyskutować trochę. Ja należę do grupy ludzi, którzy zwracają ogromną uwagę na numery tablic mijanych samochodów (takie małe skrzywienie niezawodowe) , podobnie zapewne mają Ci którzy muszą zwracać uwagę by nie „podmoczyć”. Jest jeszcze trzecia grupa ludzi, czyli osobniki które nie znają numerów i przez to dołączają do innych zdziwionych. I tutaj zgadzam się z tym, że nie powinno się publikować żadnych szczegółów aut operacyjnych, żeby nie ułatwiać działalności tej trzeciej grupie.

Kraku
2 lat temu

🙂

Xyz
odpowiada  Kraku
2 lat temu

Stal Radiowóz Opel cofał już się nie czepiaj 😉

Rrr
odpowiada  Kierowca
2 lat temu

Z takiego samego powodu co do posiadania broni… Dobro służby tego wymaga… Prace operacyjne itd… ale dzięki takim artykułom w prasie pojazdy które miały służyć inkognito są już spalone…

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x