OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nowa prezes Ostrowskiego Parku Przemysłowego

W związku z decyzją Pani Prezydent Beaty Klimek o powołaniu na funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pana Mikołaja Kostki, dotychczasowego Prezesa Zarządu Ostrowskiego Parku Przemysłowego Sp. z o.o., Spółka przyjęła złożoną przez Niego rezygnację z pełnionej funkcji.

+

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. desygnowało do bieżącego zarządzania spółką Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o.o. Panią Małgorzatę Sikorę – doświadczoną ekonomistkę i główną księgową, posiadającą odpowiednie uprawnienia oraz 20-letnie doświadczenie w merytorycznej pracy na rzecz ostrowskiego sektora komunalnego, która została oddelegowana do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu.

Decyzje te mają na celu zapewnienie spójności rozpoczętych już wcześniej przez Zarządy Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. i Ostrowskiego Parku Przemysłowego Sp. z o.o., działań związanych z planowanym połączeniem obu Spółek. Jednym z pierwszych i ważniejszych kroków w tym zakresie było skierowanie do Zarządu Województwa Wielkopolskiego, jako Instytucji Zarządzającej projektem realizowanym przez Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o.o., wniosku o wyrażenie zgody na przeprowadzenie procesu połączenia Spółek, gdyż jest to warunek konieczny do dalszego prowadzenia tego procesu. Po uzyskaniu odpowiedzi Zarządu Województwa Wielkopolskiego władze obu Spółek będą podejmować dalsze, właściwe działania.

Docelowa koncepcja połączenia samodzielnej dotychczas spółki Ostrowski Park Przemysłowy Sp. z o.o. ze strukturami Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. ma doprowadzić do oszczędności oraz jeszcze bardziej efektywnej i spójnej realizacji przedsięwzięć w obszarze miejskiej gospodarki komunalnej zgodnie z założeniami Strategii Centrum Rozwoju Komunalnego na lata 2018-2024.

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
prywatny przewoznik
2 lat temu

byle nieskonczyl jak szczurek

Dunaruma
2 lat temu

Powiedzcie mi po co ten cały park przemysłowy co tam się znajduje jakiś inwestor? Bo z tego co wiem to jakaś hurtownia samochodowa oraz sklejanie kartonów … no naprawdę inwestorzy z pierwszej ręki hahaha ciekawe jakie pensyjki tam są pewnie nie male

1
2 lat temu

Zawód prezes, fachowiec jedyny w swoim rodzaju, a nie taka mała pensyjka co miesiąc leci z budżetówki, czyli pieniędzy podatników …
Jakieś szczególne osiągnięcia i przyciągnięcie jakiś dużych, konkretnych inwestorów do miasta ?!
Czy to taka spółka dla samej spółki ?!

czemu
odpowiada  Muszka
2 lat temu

Bo pozostali tacy słabi – potrafią dawać popisy na forum jak Muszka,Alicja i inni a to za mało ! Trzeba wyjść z cienia nicka na forum i pokazać co potraficie w realu. Gderać możecie latami a czerwoni będą się mieli dobrze dalej !

poddatnik
2 lat temu

Dajcie wody bo się topie

Osa
odpowiada  Muszka
2 lat temu

wiadomo płaci za poparcie..czemu w Ostrowie czerwoni tacy mocni ?

Muszka
2 lat temu

Caryca za następcę bierze plastusia z SLD. “Przyjazny Ostrów” ale komu Beato?

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x