OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Spłonął zakład meblarski

55 kilometrów od Ostrowa Wlkp. w Wieruszowie doszło do pożaru hali produkcyjnej w zakładzie meblarskim. Spłonęła część ze stolarnią oraz szwalnią. Ogień pojawił się około godziny 6.00. Kilkadziesiąt minut wcześniej, współwłaściciel uruchamiał maszyny, przed przybyciem pracowników. Spłonął budynek o wymiarach 120×60 metrów.

+

Na miejsce zadysponowano 18 zastępów straży pożarnej. W samym pożarze nikt nie ucierpiał, ale odwołano zajęcia w szkole znajdującej się po drugiej stronie ulicy. Akcja była utrudniona z powodu silnego wiatru i dużego zadymienia.

POLECANE NEWSY
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Strażak
2 lat temu

zabudowa hal doprowadziła do braku jakiego kolwiek dojazdu miedzy hale.czesty problem z takimi firmami. strazacki pojazd to osobówka z przyczepką

zz-Top
2 lat temu

Nie chcę być złośliwy ale wg mnie hala, która uległa spaleniu to chyba najstarsza częśc firmy…A z kolei jaka firma ubezpiecza taki zakład meblarski? A gdzie instalacja P-Poż,czujniki dymu, kurtyny wodne…. ?

kryt
2 lat temu

ciekawe czy z punktu widzenia właściciela wiatr wiał w dobrą stronę? Bo po zdjęciach widać że mogło się zjarać dużo więcej. Jeśli to wypadek to szczere współczucia.

.
2 lat temu

Podpalacze hulają a wywiadowcy obserwują ale nie tych co trzeba,

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x