OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Otwarcia McDonald`s w Krotoszynie bez szału

Nie było przepychanek, długich kolejek, wyczekujących otwarcia od godzin nocnych. Restauracja McDonald`s otworzyła swe progi w Krotoszynie, ale to już chyba nie te czasy, kiedy ludzie wyczekiwali tego obiektu w mieście. Część ludzi była zniesmaczona obecnością burmistrza czy starosty, którzy chętnie przyszli na otwarcie sieciówki z nielokalnym inwestorem, a nie pojawiają się na otwarciach lokalnych biznesów.

+

Podczas otwarcia był ciekawie przyozdobiony tort, jedna para nożyczek dla kilku osób przecinających i trochę kolorowych balonów. Podczas uroczystości można było dowiedzieć się, że restauracją zarządzać będzie małżeństwo, dla których będzie to już 5 lokal pod tym szyldem.

Patrząc jednak na długie kolejki pod ostrowskim McDonald`s trudno się nie przyznać racji, że ta sieć fast food ma rzeszę fanów.

64 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rob
1 rok temu

Żałosne . ten shit był modny ale w latach 90 tych . Śmieciowe żarcie.Tylko kretyni się tam stołują.A potem żałują jak się okazuje że mają problemy ze zdrowiem. Tak naprawdę nie wiedzą co ta amerykańska gównodajnia serwuje klientom .

1 3 4 5
64
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x