Wasza paczka może nie dotrzeć przed świętami. Wypadek busa kurierskiego i cysterny

Udostępnij
Tweet

Nie mamy dobrych informacji dla osób oczekujących na paczki, mogące być prezentami na nadchodzące święta. Na granicy Skalmierzyc i Kalisza doszło do czołowego zderzenia busa należącego do jednej z firm kurierskich oraz cysterny.

+

Na granicy miast Nowych Skalmierzyc i Kalisza doszło do wypadku dwóch pojazdów. Zadysponowano 6 wozów straży pożarnej, m.in. z Kalisza, Skalmierzyc i Ostrowa Wlkp.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca busa stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w jadącą w stronę Kalisza cysternę. Pomimo dużych zniszczeń kabiny pasażerskiej, kierowcy busa udało się ją opuścić o własnych siłach. Doznał urazu ucha i uskarżał się na ból szyi.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Były kierowca poczty polskiej
5 lat temu

Jeździłem dla poczty busami na Citroen Jumper 2.2HDI nawet w wersji przedłużonej czas poganie pretensje o spóźnienie 4minut albo 20minut jeździłem po 140km/h na czołowe zderzenie praca kuriera to ciągły stres i cholerny czas by dojechać.pod koniec lipca 2018 J328 rozbił znajomy z pracy to nie wina kierowcy tylko tych dyspozytorów co wysyłają na trasy.Droga to nie tor tu wszystko się zmienia w kilka sekund ale wytłumacz to idiotce co ci mówi że masz się pospieszyć bo pieprzony transport paczki ważniejszy niz twoje życie.W DPD czy gdzie indziej na pewno jest tak samo.Szerokiej drogi chłopaki pieprzyc spóźnienie ważniejsze wasze zdrowie i życie.?

dafik
5 lat temu

by ich swinia na ryju wychuśtała

Milena888
5 lat temu

Brajan ,po świętach oczywiście też, proszę mnie nie obrażać odnośnie intelektu, ale akurat czekamy na wigilię która jest jednym z najbardziej rodzinnych dni w roku i tego tyczy się mój komentarz .

Użytkownik drogi
5 lat temu

Taka ładna SCANIA a już potrzaskana . Dobrze że nikomu nic się nie stało.

Milena 888
5 lat temu

Najważniejsze ,że kurier wyszedl cało, przed swietami była by to straszna tragedia dla rodziny, a prawda jest taka że wszyscy komentują A na paczki czekają, każdemu może zdążyć się poślizg na drodze itp.wszystkiego nie da się przewidzieć

Brajan
odpowiada  Milena 888
5 lat temu

Po świętach to już spoko by przyjęli? Pozdrawiam serdecznie Milenę. Winszuję intelektu przy okazji.

Kosakiewicz
5 lat temu

Jechał do Konina ale by z Niego mogła być konina

MK
5 lat temu

Kierowca powinien iść na kolanach do Częstochowy że wyszedł z tego cało !

Osw
5 lat temu

Kurier Cwel to ciebie robil

38
0
Napisz co o tym sądziszx