OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ratownicy uratowali życie młodemu mężczyźnie. Później zabrał go śmigłowiec

Na trasie Ostrów Wielkopolski-Krotoszyn interweniowali ratownicy medyczni. Na miejscu, przed jedną z posesji, zastali mężczyznę bez oznak życia. Podjęli reanimację. Po 30 minutach udało się przywrócić czynności życiowe. Wezwali śmigłowiec LPR, który przetransportował pacjenta, w stanie ciężkim, ale stabilnym, do szpitala.

+

Jeden z ratowników o imieniu Mikołaj, napisał na Facebooku, że jest to dla niego najwspanialszy prezent w dniu imienin.

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Aaa
odpowiada  NieRat
2 lat temu

Ja pierd… jednak pełno ludzi imteligentnych inaczej ? “Prywatnie” tepa palo czyli chodziło zapewne o podejmowanie rko gdy SĄ POZA PRACĄ NIE BĘDĄC NA DYŻURZE TYLKO BĘDĄC Z DZIECKIEM NA SPACERZE, DZIEWCZYNĄ LUB CHŁOPAKIEM W PARKU, PIWIE CZY ..UJ WIE GDZIE JESZCZE CZĘSTO ZDARZA SIĘ, ŻE KTOŚ WŁAŚNIE TRACI PRZYTOMNOŚĆ I MUSI BYĆ SZYBKO PODJĘTE RKO WIESZ CO TO? I RABIA TO WTEDY “PRYWATNIE” ROZUMIESZ TERAZ TO TEPA DZIDO?!!!!!!!

75thecrow
2 lat temu

No pełny szacun, brawo i na każdym kroku potwierdza się jak LPR był potrzebny w naszym regionie, Zdrowych i wesołych, tyle powrót ile wylotów życzę

T
2 lat temu

Kto ratuje jedno życie ratuje cały świat. Brawo!!

usmiech
2 lat temu

zuch ratownik medal mu dac

Ratownik
2 lat temu

Całe szczęście, że ratowany wcześniej nie połknął agrafki.

Zdziwiony
2 lat temu

Ludzie ale wy macie problem. Ratownik jest szczęśliwy ze po ciężkich 30min uratował komuś życie. Reanimacja to nie jest nic przyjemnego i lekkiego powinnismy się cieszyć ze mamy taki personel medyczny u nas w kraju i ze coraz więcej sprzętu jest który ratuje zycie!!! Jeżeli uważacie ze na zachodzie jest lepsza pomoc medyczna to proszę tam spróbować… oni mogą naszym lekarza tylko buty czyścić ..

bubel
2 lat temu

Barbary minęło czas na Adama później sylwestra I genka na koniec

dokładnie nie rat
2 lat temu

dokładnie nierat pamiętam jak w autobusie reanimowalem w sobotę o 15 w centrum Ostrowa i było chyba w autobusie z 60-70 stopni a o 16 byłem świadkiem na ślubie jeszcze musiałem dojechać – upocony z rzucilem tylko czerwone lachy , garnitur krawat , i nawet przez całą noc na weselu -wstyd by mi się było tym chwalić, to tak jak by pielęgniarka chwalila się ze potrafi zastrzyk zrobić – każda pigula teraz powinna to samo robić na fejsa zrobiłam zastrzyk!!!! – dumę do kieszeni radzę i wykonuj swój zawód

Aaa
odpowiada  NieRat
2 lat temu

Tak prywatnie robia reanimacje.masz ty rozum czlowieku.po 30 minutach przywrocic funkcje zyciowe to jest cos.szacun dla ratownikow?

Aaa
odpowiada  Dominik
2 lat temu

A my zyjemy polsce I sie podniecamy.

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x