OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek karetki z osobówką. Osoba zakleszczona (aktualizacja)

Wypadek karetki z osobówką. Osoba zakleszczona (aktualizacja)

W niedzielę po południu doszło do wypadku karetki i samochodu osobowego. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Dekarskiej ze Staroprzygodzką w Ostrowie Wielkopolskim. Karetka uderzyła w bok samochodu osobowego. Kierowca osobówki był zakleszczony. 

+

Według najnowszych ustaleń  kierowca osobówki skręcał z ulicy Staroprzygodzkiej w lewo. W tym czasie był wyprzedzany przez ambulans. Ta była całkiem nowa. Od miesiąca stacjonowała w Przygodzicach.

Kierowca samochodu osobowego zmarł już po przetransportowaniu śmigłowcem do kaliskiego szpitala.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
79 komentarzy
Chopie
7 lat temu

Chwila nie uwagi i by byl bioły jak zlew oj kozoki kozoki uważajcie na siebie

Mateusz
7 lat temu

Jeżeli miał tylko świetne sygnały bez dźwiękowych to wina kierowcy karetki ewidentnie.

Złośliwy
7 lat temu

Ale ,,śmieszne”.

Fffq
7 lat temu

To był protest

Magnes
7 lat temu

Ponoć karetka jechała po Borusiaka bo z dopami przesadził

paweł
7 lat temu

To ta od Jurka?

Sonic
odpowiada  paweł
7 lat temu

Nie

Tomasz
7 lat temu

Chłopaki wracajcie do zdrowia !!!

jacek
7 lat temu

a czy ktos wiec co bedzie sie znajdowac w tym budynku gdzie stoi smiglowiec ?

slawek
odpowiada  jacek
7 lat temu

recycling komputerow, perz firma

McJ
7 lat temu

Co jak co, ale służby medyczne był na miejscu wypadku najszybciej. 😀

Just
7 lat temu

Karetka jechała na sygnale świetnym, bez dźwiękowego i jechała szybko, kierowca osobowki mógł jej nie zauważyć.

Trix
odpowiada  Just
7 lat temu

Trudno żeby jechała wolno jako pojazd uprzywilejowany. Tak czy inaczej wina skręcającego. Nawet gdyby kierowca karetki popełnił wykroczenie podczas tego manewru i tak kolizje spowodował skręcający. Ot takie przepisy mamy.

Złośliwy
odpowiada  Just
7 lat temu

Świateł migających nie widział?

Grzegorz
odpowiada  Just
7 lat temu

Nie do konca wina skrecajacego bylo tam skrzyżowanie

Lalla
odpowiada  Just
7 lat temu

@trix wina tylko i wylacznie karetki…

do'lalla"
odpowiada  Just
7 lat temu

a w jaki to sposób pan(pani” ) nie będąc na miejscu zdarzenia wydaje tak kategoryczne opinie?/”Bo tak”?? Po co policja , po co śledztwo, biegli.. wystarczy spytac wszechwiedzącą 'lallę” i wszystko jasne…

Irek
odpowiada  Just
7 lat temu

Trix – tam są same skrzyżowania i podwójna ciągła. Nie było mnie tam, więc nie wiem i nie osądzam. Jedno jest pewne – jeżeli go tam wyprzedzali, to musiały być spełnione łącznie 3 warunki: sygnały świetlne, sygnały dźwiękowa, zachowana szczególna ostrożność (czy jak to się nazywa). Dwa pierwsze nie wystarczają.

Trix
odpowiada  Just
7 lat temu

Lalla..teraz to już nie ma znaczenia bo nikt nikomu życia nie wróci. Nagranie z karetki powinno wyjaśnić wszystko o ile takowe jest. A co do tych sygnałów to hmm wielokrotnie już czytałem tutaj jak rozżaleni ludzie pisali że w nocy im wyją pod oknami, że syrena strażacka wyje itp…więc już wielokrotnie widziałem i policję i pogotowie jadących bez dźwięku, jedynie na bulajach…

kwatermistrz
odpowiada  Just
7 lat temu

Jeśli jechała tylko na sygnałach świetlnych to nie była pojazdem uprzywilejowanym!

79
0
Napisz co o tym sądziszx
×