Wypadek karetki z osobówką. Osoba zakleszczona (aktualizacja)

W niedzielę po południu doszło do wypadku karetki i samochodu osobowego. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Dekarskiej ze Staroprzygodzką w Ostrowie Wielkopolskim. Karetka uderzyła w bok samochodu osobowego. Kierowca osobówki był zakleszczony. 

+

Według najnowszych ustaleń  kierowca osobówki skręcał z ulicy Staroprzygodzkiej w lewo. W tym czasie był wyprzedzany przez ambulans. Ta była całkiem nowa. Od miesiąca stacjonowała w Przygodzicach.

Kierowca samochodu osobowego zmarł już po przetransportowaniu śmigłowcem do kaliskiego szpitala.

CZYTAJ  6 osób poszkodowanych w zderzeniu busa i osobówki (ZDJĘCIA)

79 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
K
4 lat temu

Jak się nie patrzy w lusterka to tak się kończy niestety. Wina skrecajacego i nawet jak by wyprzedzal zamiast karetki osobowy to i tak była by wina skrecajacego A wyprzedzający dostaje mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu !!! Nie piszcie głupot jak nie znacie przepisów

gato
odpowiada  K
4 lat temu

Szanowny Panie na skrzyżowaniu jest zakaz wyprzedzania, nie mam pojęcia jak można wypisywać takie bzdury!

Kk
4 lat temu

Gdzie jest ten filmik

Zebcowianin
4 lat temu

Dla pełnego obrazu sytuacji proszę zauważyć, że pomiędzy ulicami Dekarską a Grawerską płynie rów i jest tam „dolina”. Ulica Staroprzygodzka najpierw opada a za rowem się wznosi. Kierowca Opla był na lekkim podjeździe w górę. W tym miejsce w lusterku wstecznym nie widać całej Staroprzygodzkiej a tylko kilknaście metrów za samochodem. Dlatego też jest tam podwójna ciągła. Kierowca Opla mógł spojrzeć w lusterko wsteczne i mógł nie widzieć żadnego pojazdu, tym bardziej szybko się zbliżającego (bo ten w momencie spojrzenia w lusterko był jeszcze „na górce”, poza zasięgiem widoczności w lusterkach)

Irek
odpowiada  Zebcowianin
4 lat temu

Nie przesadzajmy – musiałby mieć źle ustawione lusterka. Też tam jeżdżę. Prędzej „uśpił” go fakt, że tam same skrzyżowania i podwójna ciągła. Kierowca musi patrzeć głównie do przodu i w ulicę którą skręca. Tam jest przejście i łatwiej nadziać się na pieszego, niż na wariata (nie mam na myśli karetki) z tyłu. Może kiedy spojrzał, karetka była na tyle daleko, że nie zauważył sygnałów świetlnych i nie słyszał dźwiękowych.

MTA
4 lat temu

Biegli ustalą prędkość pawulansu bez najmniejszego kłopotu. Jak dla mnie ziomeczków poniosła wyobraźnia. Sam jeździłem więc wiem, zgadam się z przedmówcami: tryb nieśmiertelność + io, io, io 🙂 Tylko, że tym razem zabili człowieka. Szacuje, że 80 / 90 jak nic na blacie.

Aleksandra
4 lat temu

Wieczny odpoczynek , bardzo zal rodziny

malgorzata
4 lat temu

a co z kierowca karetki

.
4 lat temu

Skoro spowodował wypadek z nową karetką to nic dziwnego że poczęstowali go pawulonem.

Dżon
4 lat temu

Na zdjęciach widać podwójną ciągłą a karetka nie miała podobno włączonego sygnału dźwiękowego a jedynie świetlny czyli nie była uprzywilejowana więc ewidentna jest tu wina karetki.Tyle w tym temacie.

siemanos
odpowiada  Dżon
4 lat temu

podobno jesteś debilem,. PODOBNO

Stanisław
4 lat temu

Kolejny szofer bez wyobrazni ktory jedzie niby pomoc jednemu a robi krzywde drugiemu brak jakiej kolwiek wyobrazni byl kaganiec to sie upominali o zdjecie blokady a akurat ten kierowca to powinien sie poruszac wozkiem z biedronki a nie brac sie za jazde takim pojazdem ktory zostal podarowany w dobrej wierze a rozbity przez jakiegos matola

Bolo
odpowiada  Stanisław
4 lat temu

Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz !!! A matołem jesteś ty !!!

Leon
odpowiada  Stanisław
4 lat temu

Stanisławie. Ten kierowca o którym piszesz to twój kolega z pracy , że tak dobrze go znasz?

JUNGEN
odpowiada  Stanisław
4 lat temu

Nie było Cię na miejscu wypadku, nie wiesz jak dokładnie było, ale już wydałeś wyrok – debil z Ciebie i nic więcej.

adam
4 lat temu

Wszyscy gnamy przed siebie,wciaz sie spieszymy..
Wieczny odpoczynek dla pana ktory odszedl z tego swiata.

79
0
Napisz co o tym sądziszx