Rondo otrzymało nową nazwę

Udostępnij
Tweet

Kolejne rondo otrzymało swoją nazwę. Tym razem pora przyszła na to zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego i Aleja Powstańców Wielkopolskich. Nadano mu nazwę: „11 listopada”. Na jego środku spoczęła ostrowska kapsuła czasu.

+

Wcześniej, w ramach oficjalnych uroczystości, złożono kwiaty pod tablicą Stefana Rowińskiego (Pl. Stefana Rowińskiego), pod tablicą „Rady Ludowej” (budynek Sanepidu), pod tablicą znajdującą się na budynku Domu Katolickiego i sąsiedniego byłego budynku Konkwitu Arcybiskupiego.

Do kapsuły czasu, umieszczonej wewnątrz ronda, włożono pamiątki z lokalnych przedszkoli i szkół. Są to m.in loga szkoły, odciski rąk uczniów, zdjęcia, dyski pamięci, płyty CD oraz symbole szkół.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tężni zaszkodziła woda
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wierny
5 lat temu

a gdzie ksiądz

żurek
5 lat temu

A Owsiak kiedy odda sanitarkę , na następne wybory?

Rodak z USA
5 lat temu

Pani Burmistrz jest OK. Nie mozna wywiezc Jej na taczkach. Bo w zadna sie nie zmiesci.

Iszka
5 lat temu

Caryca nazwozila dzieciaczki bo kto by tam chcial przyjść.

C.
5 lat temu

Ponoć zakopali tam 1kg w złocie.

nauczac
5 lat temu

I znowu pod poleceniem organu prowadzacego, zegnano wiernych nauczycieli z uczniami jako wizualny tłum . W takim dniu , dzieci powinny siedzec w szkołach, przedszkolach i realizowac program edukacyjny a nie program wizualny, polityczny P. Prezydent .
Szkoły zawsze idzie wykorzystac, bo nie zawsze mierne ale ciagle wierne . Znajdze sie juz w młodym pokoleniu dyrektorów ktoś kto powie NIE . Nie bo szkoła to szkoła a nie tło . To jest własnie juz nie smutne ale smieszne .

kefir
odpowiada  nauczac
5 lat temu

Słuszna uwaga. Ale tak to jest jak szkoły są przymusowe i państwowe. Nic się nie zmieniło od komuny, dalej spędy robią, dalej najważniejsze jest wyprać mózg dzieciaczkom, zniszczyć indywidualność, wyszkolić wg szablonu i utrzymać swoje posady.

As
5 lat temu

Na tym rondzie dojdzie do tragedii. Nie raz już widziałem jak kierowcy skracają sobie drogę jadąc przez środek ronda z dużą prędkością. Na tym rondzie musi byc cos postawione na środku bo inaczej id***i będą ścinać je dalej

C.
odpowiada  As
5 lat temu

Ale tak jest na kazdym rondzie które ma wysokość 1cm. A co sie dzieje na rondzie paderewskiego-śmigielskiego. Matoły jadące Paderewskiego, nadal myślą że mają pierwszeństwo.

Anastazja
5 lat temu

miłościwie zamilczę w ocenie wyglądu carycy

Antykomuch
5 lat temu

tylko widok (nie)miłościwie panującej carycy w rozmiarze XXXLL psuje mi humor

buk humor dziczyzna
odpowiada  Antykomuch
5 lat temu

Poseł Suski przyśnił ci się?

12
0
Napisz co o tym sądziszx