OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek na DK25. Interweniował LPR, ranna kobieta i dziecko (nowe zdjęcia)

O godzinie 8:45 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 25. Przed Międzyborzem na łuku drogi zderzyły się dwa auta osobowe. Kobieta kierując samochodem KIA (POS) zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w Opla.

+

Na miejsce wysłano straż pożarną, pogotowie, policję oraz śmigłowiec LPR. Strażacy musieli wycinać kobietę z wraku auta. Okazało się, że ma złamane podudzie z przemieszczeniem. W drugim aucie ucierpiało dziecko, które doznało urazu głowy. Było przytomne. Poszkodowaną kobietę przetransportowano do ostrowskiego szpitala.

Według najnowszych doniesień, w sumie zostały poszkodowane 4 osoby.

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Laus
2 lat temu

Daawno nic się nie działo na tym zakręcie. Co prawda stoją tam dwa krzyże, lecz ostatnio był tam spokój. Dzisiaj droga była mokra z samego rana, widocznie kierowca wszedł w zakręt ze zbyt wysoką prędkością, poślizg – wyjazd na drugi pas i czołówka…

Zyyy
2 lat temu

Noga z gazu i to wszystko!!! Jaki czarny punkt !?
przecież to nie ulica powoduje wypadki tylko ludzie jadąc zbyt szybko!!! Zapiepszała i ją wyrzuciło wszystko na ten temat!

Międzyborzanin
2 lat temu

W tym miejscu ,na tym łuku przerażająco często są wypadki. Kilka było śmiertelnych.To pechowe miejsce i powinien być znak ”czarny punkt” .

Alfa
2 lat temu

Kobiety podczas jazdy myślą i są skoncentrowane ,a faceci ciągle glowa w chmurach.

Tomek
2 lat temu

kobieta za kierownicą to jeden wielki dramat…

Baba
odpowiada  GOŚĆ
2 lat temu

Taa o tobie. I jak sobie wyobraziła twoją facjatę to zemdlała.

EloL
2 lat temu

Baba kierujaca samochodem w miescie to juz dramat, a co dopiero w trasie z punku A do punktu B. Ile to ja znam kobitek co sa takimi wspanialymi kierowcami, a jak maja jechac np. do Wroclawia to za kolko nie wsiądą.

jato ja
2 lat temu

Daremne komentarze szowinistycznych ………..A jak MĘŻCZYZNI maja wypadki to co robia w tych samochodach co ? Nie dokoncze bo koment byłby seksistowski ! PANOWIE raz na zawsze nauczcie sie że wypadek zdarza sie tak kobietom jak i mężczyznom i nie jest to powód dla GŁUPKOWATYCH ŻARTÓW !

Jacek
2 lat temu

Telefon przy uchu? SMS? Gotowanie obiadu przez tel?

GOŚĆ
2 lat temu

Co te kobitki robią wiadomo płeć piękna zjechała na lewy pas o czymś myślała chyba …..

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x