Zderzenie dwóch niepełnosprawnych

Udostępnij
Tweet

Do zderzenia dwóch niepełnosprawnych doszło w czwartek przed godziną 11.00. Na skrzyżowaniu ulic Kr. Jadwigi oraz Harcerskiej zderzyły się Fiat Seicento oraz Renault. Okazało się, że w obu pojazdach podróżują osoby niepełnosprawne. Jedna z nich wymagała przewiezienia do szpitala z powodu odniesionych obrażeń. Na miejsce zadysponowano zawodową straż pożarną oraz ochotników z Ostrowa. 

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  13-latka topiła się w jeziorze. Była z nią pijana 15-latka
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JUNGEN
5 lat temu

Na takie małe g*wna trzeba szczególnie uważać bo albo baba albo dziadek jedzie.

Krzysztof
5 lat temu

Ciekawe, że obaj mieli czerwone 😉

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  Krzysztof
5 lat temu

Na Kr. Jadwigi – Harcerska nie ma świateł. Ciekawsze jest inne pytanie. Co z trzeźwością inwalidów?

Garen
5 lat temu

Niech się Policja zainteresuje tymi oszołomami na rowerach w Pogrzybowie, co codziennie rankiem po ciemku zjeżdżają z chodnika aby przejechać na drugą stronę wprost przed jadącym samochodem. O braku odblasków i światłe przy rowerze nie wspomnę.

Ankaa
odpowiada  Garen
5 lat temu

Jeszcze tam jest taki dziadek co przez pasy rowerem przejeżdża nie patrzy na nic. Jak zatrąbisz to się wróci i tak cie zeklnie że zapomnisz jak się nazywasz, a wulgaryzmy lecą takie że nawet w gimnazjum na przerwie takich nie usłyszysz.

Pan śledzź
odpowiada  Garen
5 lat temu

Człowieku masz oficjalną stronę policji w internecie od zgłaszania takich zagrożeń raz w pokazaniem na mapie gdzie więc korzystaj. Każdym zgłoszeniem muszą się zająć.

6
0
Napisz co o tym sądziszx