OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Został potrącony. Odszedł z miejsca zdarzenia

W miejscowości Grabów n. Prosną doszło do potrącenia pieszego. Po potrąceniu pieszy oddalił się z miejsca zdarzenia.

+

W dniu 17 października około godziny 20:00 w miejscowości Grabów n. Prosną na ul. Kępińskiej, kierująca pojazdem m-ki VW Golf kobieta lat 35 , mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego na oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu tj. mężczyźnie lat 44 również mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, i potrąciła go w wyniku czego pieszy uderzył w szybę czołową pojazdu a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Dokonano penetracji terenu w rejonie tego miejsca oraz ulic przyległych. Z uwagi na to, że mężczyzna został rozpoznany przez kierującą pojazdem sprawdzono również miejsce jego zamieszkania i inne miejsca gdzie mógł on przebywać. Powiadomiono o zdarzeniu jednostki sąsiadujące w tym placówki medyczne.

Wykonano czynności w niezbędnym zakresie. Nad ranem okazało się, że mężczyzna w godzinach nocnych powrócił do domu. Na tą chwilę nie są znane jego obrażenia gdyż dopiero w godzinach porannych udał się on do Szpitala Rejonowego w Ostrzeszowie na badania.

Kierującej zatrzymano dokument prawa jazdy. Postępowanie prowadzi KP Grabów.

Uzupełnienie ;

Ustalono, że obrażenia ciała poszkodowanego nie zagrażają jego życiu są to obrażenia w postaci stłuczeń. Od mężczyzny została pobrana krew do badań pod kątem stanu trzeźwości w chwili zdarzenia.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.
odpowiada  Xx
2 lat temu

Co wolno wojewodzie to nie tobie mały

Xx
2 lat temu

Niektorym policjatom odebral bym prawko zajazde

1
odpowiada  max
2 lat temu

Nie jeśli ktoś na przykład nagle wbiegnie lub rzuci się pod nadjeżdżający pojazd …

xyz
odpowiada  max
2 lat temu

potrącenie z tego co napisano było na oznakowanym przejściu dla pieszych więc wg Polskiego prawa kierująca winna

max
2 lat temu

to jak mogli odebrac kierujacej uprawnienia?Ci policjanci są normalni?moze facet pijany albo naćpany wtargnoł na jezdnie,jak by facet był w porządku nie uciekł by z miejsca wypadku.

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x