OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wyrwał wąż z gazem na stacji. Wezwano grupę chemiczną

Wyrwał wąż z gazem na stacji. Wezwano grupę chemiczną

Do niecodziennego zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 6.00. Kierowca samochodu po zatankowaniu gazu odjechał ze stacji BP przy ul. Głogowskiej nie odłączywszy węża. W ten sposób go wyrwał, co spowodowało realne zagrożenie wybuchem.

+

Pracownicy stacji natychmiast wyłączyli prąd w całym obiekcie. Na miejsce wezwano policję oraz grupę chemiczną z ostrowskiej straży. Po sprawdzeniu, że z węża wydobywa się już niewielka ilość gazu, postanowiono ponownie uruchomić stację.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
20 komentarzy
driver - ten prawdziwy driver
7 lat temu

Czy sprawca był trzeźwy? Czy go złapano?

B.o
7 lat temu

Dobrze, to że nie była to kobieta. Ostro by się jej dostało. ?

20
0
Napisz co o tym sądziszx
×