Wcisnęli boisko w gęstą zabudowę. Można?

Udostępnij
Tweet

Chociaż gabarytowo nie jest to największy zrealizowany obiekt w powiecie ostrowskim, budowa właśnie tego boiska, ze względu na ograniczenia terenu, przebieg sieci, przysparzała chyba najwięcej problemów. Uczniowie Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych mają już jednak nowe boisko, z którego mogą korzystać uczniowie podczas lekcji wf.

+

Projektantowi udało się także wpisać w tę małą przestrzeń także strefę rekreacyjną dla młodzieży. To ostatni obiekt, ostatnie boisko zewnętrze, które kończy projekt budowy boisk zewnętrznych przy szkołach prowadzonych przez Powiat Ostrowski. Niech dobrze służy uczniom i nauczycielom.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Absolwent ZSB-E Bartek
5 lat temu

Super! W końcu uczniowie doczekali się boiska. W oczy rzuca się mała ilość ławek i brak stolików do lekcji na świeżym powietrzu. W ramach praktyk uczniowie mogą je zaprojektować i wykonać 😉

adam
5 lat temu

Tylko sie cieszyc ze uczniowie maja lepiej.Za moich czasow byl tam asfalt..rzucalo sie granatem i ustawialo kbk do tarczy na celnosc..ale i tak wolalbym jeszcze raz ten asfalt niz najpiekniejsze boisko..Gratulacje za pomysl i zrealizowanie go.
Absolwent TKMK

Absolwent
5 lat temu

Kurczę znikła wiata palarnia z moich czasów

3
0
Napisz co o tym sądziszx