Coraz większy Ostrowski Rower Miejski

Udostępnij
Tweet

To już trzecia tegoroczna rozbudowa Ostrowskiego Roweru Miejskiego! Od dziś mieszkańcy mogą korzystać z czterech nowych stacji wypożyczeń i 32 dodatkowych rowerów.

+

Ostrowski Rower Miejski wystartował rok temu z dwoma stacjami i dwudziestoma rowerami. Dziś po kolejnych rozbudowach składa się już z 9 stacji, na których dostępnych jest 76 rowerów.

Uruchomione w poniedziałek stacje – Pruślin szkoła, Targowisko, Urząd Miejski i Urząd Skarbowy – dołączyły do już istniejących stacji Olimpijska, Dworzec PKP, MAHLE (w Parku Północnym), Kozi Borek i Piaski Szczygliczka.

Z Ostrowskiego Roweru Miejskiego może skorzystać każdy zarejestrowany w systemie Nextbike użytkownik. Rejestracji można dokonać na stronie OstrowskiRowerMiejski.pl, poprzez aplikację mobilną Nextbike lub na terminalu stacji wypożyczeń. Należy też wpłacić co najmniej 10 złotych, by konto było aktywne. Rowery wypożyczamy korzystając z terminala na stacji rowerowej (wystarczy wpisać numer telefonu, PIN i numer roweru) lub z aplikacji Nextbike. Pierwsze 4 godziny wypożyczenia jest bezpłatne.

W systemie Ostrowskiego Roweru Miejskiego zarejestrowało się już ponad 1300 osób. Tylko w tym roku rowery zostały wypożyczone niemal 6000 razy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe rondo zostało ochrzczone
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Artur
4 lat temu

Może ktoś pomyśli w końcu o budowie AQUAPARKU w Ostrowie a nie do cebulowa czy innych miast trzeba jeździć z dziećmi żeby zapewnić atrakcje wodne.
Może włodarzom Ostrowa da do myślenia ilość osób odwiedzających basen miejski przy ul.Padarewskiego.

19
0
Napisz co o tym sądziszx