OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Miejskie Becikowe – wrzesień 2018

Już ponad 1,3 mln zł przeznaczono w tej kadencji na wsparcie młodych rodzin – tyle bowiem wypłacono w ramach miejskiego becikowego. To, zdaniem władz miasta, wyraz naszego uznania i szacunku dla wszystkich tych, którzy decydują się na trud macierzyństwa i wychowania dzieci. Cieszy ich, że nasza ostrowska rodzina się rozrasta, bo to właśnie maluchy będą w przyszłości budować nasze miasto.

+

Tym razem wręczono becikowe dla 24 dziewczynek i 31 chłopców.

81 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JUNGEN
odpowiada  fotograf
2 lat temu

Nie, są tylko zarośnięte chodniki i ulice chwastami.

Mirka 28
2 lat temu

To puste krzesło Beatki na debacie kandydatów na prezydenta miasta Ostrowa świadczy o bucie i zarozumiałości Beatki. To dobitnie pokazuje gdzie ma swoich wyborców. :(((( Skoro była tak dobrym prezydentem to dlaczego nie przedstawiła tego i unika debat? Ostrowianie mają rację, że ta kadencja która dobiega końca to kompletna klapa. Brak porozumienia z Radnymi w radzie ciągłe kłótnie i awantury na każdej niemal Sesji Rady między Radnymi a Panią Prezydent. Zmiana dwóch wiceprezydentów bo dogadać się nie idzie. to, o czymś świadczy.

https://poznan.tvp.pl/38929426/10092018

Karina
odpowiada  Aaaa
2 lat temu

Po co ma przychodzić na Sesję czy Komisję albo na debatę w telewizji z konkurentami? Przecież pani Klimek sama wie że była miernym prezydentem i nie ma nic do powiedzenia. Obiecała likwidacje HOLDIKOMU, a zmieniła tylko nazwę, obiecała tanie miasto a, zbudowała bizancjum w Ostrowie jakiego wcześniej nie było, w Urzędzie przyznawane wielkie premie, o prezesach spółek podległych miastu już nie wspomnę. A nagrody dla kobiety charyzmatycznej to, skąd miasto ma? Jak się rozmawia w mieście zludźmi to mówią wszyscy byle nie pani Klimek.

Grażynka
odpowiada  mieszkaniec
2 lat temu

Ostrowianie błąd zrobili wybierając tę panią na prezydenta. Prezesi sterują nią, jak chcą bo nie ma pojęcia o zarządzaniu i to widać. W urzędzie narzekania słychać, na ulicy to, samo. Dobrze, że już 21 października będziemy mogli zmienić ten stan rzeczy w Ostrowie i nowe spojrzenie dopuścić na sprawy miasta.

SUZUKI
2 lat temu

Jeżeli Klimek nie wygra wyborów Prezydenckich to w przyszłym roku wystartuje do sejmu lub senatu jak nie wypali to może Biedroń coś zaproponuje bo on ma zakusy na powrót do wielkiej polityki gdyby to spaliło na panewce to pani Klimek powróci na stare śmieci czyli do Starostwa na ciepłą posadkę i te trzy lata do emerytury to choćby i na igłach wysiedzi opcji jest wiele a wielu się martwi co będzie dalej nie bądźcie ludzie śmieszni a swoją drogą na tym becikowym walić mimiki improwizować to też trzeba umieć.

Minister ministrowicz z peezelu
2 lat temu

Ja tam Beaty Klimek nie stawiam na straconej pozycji w wyścigu do fotela prezydenckiego chociaż nic nie zrobiła dla miasta i unika konfrontacji z jej przeciwnikami, bo nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.

do Ani
odpowiada  mieszkaniec
2 lat temu

A potężne wydatki w spółkach na pobory zarządzających? A kilkudziesięciotysięczne nagrody roczne dla prezesów? A zatrudnianie emerytów za ciężkie pieniądze? W ubiegłym roku dochody zarządzających spółkami sięgnęły prawie 2,5 miliona zł. To z 15 osób jest. Policzcie sobie średnią dochodów prezesów i ich zastępców- prawie 14 tysięcy miesięcznie, średnio! Dużo więcej niż zarabia prezydent. Rzuca o glebę to Bizancjum. A miasto mamy brudne, śmierdzące, ale z basenem.

Asia
2 lat temu

Klimek pijar to ma dobry. Ale nic poza tym.

ciężarna
odpowiada  Babcia klozetowa
2 lat temu

jak przegra wybory to ją zatrudnię, oczekuje bliźniaków…

ELA
2 lat temu

impreza, imprezę pogania cała prezydent Klimek. merytoryki w zarządzaniu miastem brak.

81
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x