Miejskie Becikowe – wrzesień 2018

Już ponad 1,3 mln zł przeznaczono w tej kadencji na wsparcie młodych rodzin – tyle bowiem wypłacono w ramach miejskiego becikowego. To, zdaniem władz miasta, wyraz naszego uznania i szacunku dla wszystkich tych, którzy decydują się na trud macierzyństwa i wychowania dzieci. Cieszy ich, że nasza ostrowska rodzina się rozrasta, bo to właśnie maluchy będą w przyszłości budować nasze miasto.

+

Tym razem wręczono becikowe dla 24 dziewczynek i 31 chłopców.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skradli elektroodpady, ale nagrał ich monitoring
Subskrybuj
Powiadom o

81 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mirka 28
5 lat temu

To puste krzesło Beatki na debacie kandydatów na prezydenta miasta Ostrowa świadczy o bucie i zarozumiałości Beatki. To dobitnie pokazuje gdzie ma swoich wyborców. :(((( Skoro była tak dobrym prezydentem to dlaczego nie przedstawiła tego i unika debat? Ostrowianie mają rację, że ta kadencja która dobiega końca to kompletna klapa. Brak porozumienia z Radnymi w radzie ciągłe kłótnie i awantury na każdej niemal Sesji Rady między Radnymi a Panią Prezydent. Zmiana dwóch wiceprezydentów bo dogadać się nie idzie. to, o czymś świadczy.

https://poznan.tvp.pl/38929426/10092018

SUZUKI
5 lat temu

Jeżeli Klimek nie wygra wyborów Prezydenckich to w przyszłym roku wystartuje do sejmu lub senatu jak nie wypali to może Biedroń coś zaproponuje bo on ma zakusy na powrót do wielkiej polityki gdyby to spaliło na panewce to pani Klimek powróci na stare śmieci czyli do Starostwa na ciepłą posadkę i te trzy lata do emerytury to choćby i na igłach wysiedzi opcji jest wiele a wielu się martwi co będzie dalej nie bądźcie ludzie śmieszni a swoją drogą na tym becikowym walić mimiki improwizować to też trzeba umieć.

Minister ministrowicz z peezelu
5 lat temu

Ja tam Beaty Klimek nie stawiam na straconej pozycji w wyścigu do fotela prezydenckiego chociaż nic nie zrobiła dla miasta i unika konfrontacji z jej przeciwnikami, bo nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.

Asia
5 lat temu

Klimek pijar to ma dobry. Ale nic poza tym.

81
0
Napisz co o tym sądziszx