OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zmarła lekarka Jolanta Herzog

Po długiej chorobie zmarła ceniona i uwielbiana lekarz pediatra Jolanta Herzog. Przez wiele lat związana była z przychodnią przy ul. Wroclawskiej. Miała 71 lat.

+

50 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
QWER
2 lat temu

Wspaniała osoba ,leczyła Pani doktor moją rodzinę wiele lat ,uczyła mnie i moją zonę jak dbać o dzieciaki ,bez zadęcia ,zawsze z uśmiechem i dobrym słowem dodawała otuchy kiedy się martwiliśmy o nasze pociechy.Trudno będzie się przyzwyczaić że tego cudnego człowieka nie będzie,przecież zawsze była dla nas ,często kosztem swojego prywatnego czasu .Było widać że dawała całą siebie -ale taka była .Pisząc te słowa łzy cisną się do oczu.Do zobaczenia nasza kochana ciociu Jolu.

senior
2 lat temu

Ja skomentuję to innymi słowy. To był jej zawód, wykonała to bdb. AMEN!

JOLA
2 lat temu

DZIEKUJE ZA WSZYSTKO CO PANI ZROBILA DLA CALEJ NASZEJ RODZINY , TAKICH LEKARZY JUZ NIE MA I SZYBKO NIE BEDZIE . SPOCZYWAJ W POKOJU WSPANIALY CZLOWIEKU I LEKARZU .

Darek
odpowiada  JOLA
2 lat temu

Oby córka poszła w jej ślady 🙂

bibrus
2 lat temu

Lekarz jakich dziś już nie ma.
Pediatra z powołania.
Gdy moje dzieci były małe i często chorowały, to pani Jolanta, będąc na wizycie domowej nigdy nie wzięła grosza za poradę.
Cześć Jej pamięci.

Asia
2 lat temu

Niestety…Pan Bóg zabiera najczęściej tych dobrych ludzi.Nigdy nie odwrotnie.

PACJENTKA
2 lat temu

Takich Judymów już nie ma niestety!!!!☹☹☹Kondolencje dla Rodziny.

Ini
2 lat temu

Byla cudowną osobą. Kondolencje dla rodziny,

Ania
2 lat temu

Spoczywaj w pokoju p Jolu dziękujemy za wszystkie wyleczone choroby i dobre słowo które zawsze można było usłyszeć w gabinecie i uśmiech który leczył .

danuta
2 lat temu

Nasz ostrowski ” dr Judym ” tak o niej mówiono. Leczyła nas,naszych synów i nasze wnuki. Zawsze trafne diagnozy. Spoczywaj w pokoju wspaniały lekarzu i dobry człowieku.

Jurek
2 lat temu

Kochana Ciocia Jola. Tak mówiliśmy do Pani doktor. Była naszym lekarzem rodzinnym i przyjacielem. Bardzo wiele dla nas zrobiła, Zawsze nam pomogła, zawsze była dla nas. Leczyła od dziecka moją žinę, nasze dzieci i mnie, wykazując wiele cieroliwości i otaczając nas najwspanialszą opieką. To był wspaniały lekarz, kochany człowiek. Odpoczywaj w pokoju i do zobaczenia. Szczere, z głębi serca płynące wyrazy wspólczucia dla rodziny

50
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x