Zmarła lekarka Jolanta Herzog

Po długiej chorobie zmarła ceniona i uwielbiana lekarz pediatra Jolanta Herzog. Przez wiele lat związana była z przychodnią przy ul. Wroclawskiej. Miała 71 lat.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Z maczetą napadli na dom
Subskrybuj
Powiadom o

50 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol
5 lat temu

Wspaniały człowiek

Grzegorz
5 lat temu

Leczyła i uczyła jak zdrowo żyć mnie i po latach moje dzieci. Będzie JEJ nam brakowało. Basiu mama zostawiła Ci piękną spuściznę – swoich pacjentów którzy darzyli Ją wielkim szacunkiem, Wyrazy współczucia.

Jarek
5 lat temu

Wspaniały człowiek. Dziękujemy Pani za wszystko.

Maria
5 lat temu

Taka refleksja mi się ciśnie na myśl od wczoraj –otóż jednak są ludzie niezastąpieni Takim Człowiekiem była bez wątpienia Pani Doktor.

Lena zgadza sie nikt nam pani doktor nie zastapi?
odpowiada  Maria
5 lat temu

Wspaniala osoba ?lekarz z powolania zawsze usmiechnieta i bardzo oddana swoim pacjentom uwielbiana przez dzieci? Dziekujemy ?
Pozostał smutek i wielki żal?

Paweł
5 lat temu

Pani Herzog była lekarzem z powołania, dzisiaj naprawdę trudno na takiego trafić. Zawsze uśmiechnięta i pełna chęci do pomocy pacjentom. Gdy byłem dzieckiem to pamiętam te tłumy pacjentów i po 20 latach nic się nie zmieniło poczekalnia nadal pełna. To tylko świadczy jakim była lekarzem i dobrym człowiekiem. Moja cała rodzina leczyła się u pani doktor Wyrazy współczucia dla najbliższych.

Paweł
5 lat temu

Tak Wysokiej klasy jak Pani doktor Jolanta Ostrow mieć nie bedzie. Zawsze na Wrocławskiej do Pani Joli największe kolejki. Leczyła mnie 30 lat . Dzięki Pani doktor moja mama żyje.

Joasia
5 lat temu

To był jedyny dr Judym w całym Ostrowie. Przychodnia na Wrocławskiej kiedy pani dr przyjmowała była pełniutka. Przyjmowało np 2-3 lekarzy to do kogo były kolejki? Do innego lekarza 2-3 osoby a do pani dr Herzog z 20. Zawsze trafnie stawiala diagnozy, których inni lekarze nie potrafili. Teraz już nie będzie do kogo chodzić. Nikt nie zastąpi pani dr, który będzie miał to samo podejście, to samo ciepło, to samo dobre słowo, tą samą mądrość 🙁 🙁 🙁

50
0
Napisz co o tym sądziszx