Termin pogrzebu Tomasza Jędrzejaka

W sobotę, 18 sierpnia, odbędzie się uroczystość pogrzebowa Tomasza Jędrzejaka. Żużlowiec zostanie pochowany na cmentarzu przy ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

+

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę o godzinie 11:00 w Parafii Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim. Pół godziny wcześniej w kościelnej kaplicy zostanie odmówiony różaniec w intencji zmarłego żużlowca.

Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie na cmentarz przy ulicy Limanowskiego.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
4 lat temu

Brak słów co do niektórych komentarzy.
TOMKU SPOCZYWAJ W POKOJU. KONDOLENCJE DLA RODZINY I NAJBLIŻSZYCH .
TWOI FANI I SYMPATYCY CZARNEGO SPORTU SĄ Z TOBĄ.
WROCŁAW JEST Z TOBĄ.

AGA DADA
4 lat temu

Nigdzie nie widziałam nekrologu od klubu żużlowego w Ostrowie,przecież z Ostrowa się wywodzi tu zaczynał kariere tu miał wielu kolegów wielu przełożonych.Nikt nie pomyślał o tym za drogo?W takim nieszczęściu wszystkie niesnaski idą w niepamięć,to prawda teraz nie jeździł w Ostrowie ale przez nekrolog pokazać pamięć o Tomku to takie trudne?Nie osądzajmy Go nikt nie ma prawa Go osądzać SPOCZYWAJ W POKOJU

Ktoś tam
4 lat temu

Tomku. Nie pytam dlaczego, a raczej to do Was kibice, koledzy i pseudo kibice i kibice no i znajomi. Więcej miłości i szacunku.Często słowem można więcej niż kamieniem. Zużlowiec to taki ciężki kawałek chleba, że jak przywozisz komplet punktów to cię na rękach noszą a jak trzy oczka to gwizdy i hejt…
Miałem szczęście poznać Cię w szkółce żużlowej, traningi na hali i na torze.Ty od początku byłeś tym gwiazdorem, tym najlepszym, tym oczkiem u Jasia Grabowskiego. Razem z Karolem zdobyliście tak wielki sukces. Szkoda, że już Cie nie zobacze 🙁 Zawsze byłeś fighterem. W życiu i na torze. Na zawsze w naszych wspomnieniach i sercach……

Tz iskra
4 lat temu

Te wszystkie komentarze na temat Śp Tomka są nie na miejscu…. O zmarłym źle się nie mówi. WYBITNY SPORTOWIEC!!!! Żegnaj Tomku!!! Zawsze w pamięci!!(*)

EM EM
4 lat temu

A ja pamiętam Tomka z podstawówki, 8 lat w jednej klasie. Był z niego urwis, ale taki kochany… Dzisiaj pewnie nauczyciele by powiedzieli: dziecko z ADHD. Czarnym sportem już wtedy się zaraził… Nawet obiecywał nauczycielom, że oceny podciągnie aby jak najlepszą opinię do szkółki żużlowej dostać.
Super, że miał pasje.
Tomku żegnaj [*]

Edek
4 lat temu

Święty Jan Paweł II w encyklice „Evagelium vitae” traktującej „o wartości i nienaruszalności życia ludzkiego” nie tylko uznał samobójstwo za zawsze moralnie niedopuszczalne w takiej samej mierze, jak zabójstwo, ale przypomniał, iż Tradycja Kościoła niezmiennie je odrzucała jako czyn zdecydowanie zły (odesłał do dzieł św. Augustyna i św. Tomasza z Akwinu). Więc czy Tomek powinien mieć pogrzeb kościelny to tylko zależy od księdza

robert
4 lat temu

Pamiętam jak pisaliśmy maturę, siedzieliśmy niedaleko siebie, miał jeszcze długie włosy i nogę w gipsie. Trzymał ją na drugim krzeselku, w ,, jedynce,, bylo paru żużlowców. ..

Gosia
4 lat temu

Mam prośbę do żony Tomka! Pani Karolino proszę odblokować Instagram Tomka…… Tam można zobaczyć jaki był na prawdę.Kochający rodzinę, dumny z córek i pełen dobroci dla ludzi, kibiców, namawiający do szlachetnego celu oddawania krwi itd. Ci co go wyzywają od egoisty niech zobaczą jaki był w życiu i niech kopary im opadną! Ile czasu mimo kariery poświęcał Wam!!! Był super mężem, ojcem ,kolegą a przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!!! Cześć Jego Pamięci!!!

Do komentarza „ON”- chyba dawno w Kościele nie byłeś!!! Samobójstwo jest następstwem choroby, więc radzę Ci szczerze pomódl się za Tomka, za jego Duszę, bo niczego więcej Mu nie potrzeba!!! Kasa nie ma tu nic do rzeczy!!!

Lili
4 lat temu

Do on co to znaczy samobójca czy ty masz w ogóle pojęcie co ty piszesz miałeś kiedyś styczność z taką sytuacją to jest człowiek chory tak samo jak inni ludzie każdy zasługuje na godne pochowanie w szczególności Tomek po prostu zabrakło czasu aby otrzymał jakąkolwiek pomoc bo taki człowiek który za nosi się z zamiarem samobójstwa nie zanosi się przez parę lat to przychodzi nagle Ja na miejscu tych pseudo kibiców w ogóle bym nie dyskutowała w komentarzach ponieważ dzisiaj tak piszecie a w sobotę z ciekawości polecicie na pogrzeb Tomka jesteście obłudni jakbym widziała A wasze twarze i zobaczyła je na pogrzebie to bym was wyprosiła

on
4 lat temu

Do
rock hunter a z jakiej racji mamy wspierać rodzine??? gdyby umarł smiercia naturalna to owszem ale nie jak popełnił samobójstwo to on ich olał i wybrał łatwiejsza droge ….

26
0
Napisz co o tym sądziszx