Zamordował 29-latkę. Osierociła trójkę dzieci

Miłość pomiędzy 25-letnim Konradem, a 29-letnią Elizą skończyła się tragicznie dla kobiety. W sobotę została zamordowana w jego mieszkaniu. Kobieta osierociła trójkę dzieci z poprzedniego związku.

+

Wczesnym popołudniem Konrad, zamieszkujący w Kaliszu przy ul. Harcerskiej, dopadł swoją partnerkę i zaczął ją okładać na ulicy. Z pomocą ruszyli przypadkowi świadkowie zdarzenia. Kobieta wróciła do mieszkania w kamienicy, a Konrad oddalił się w jedną z bocznych ulic. Po pewnej chwili postanowił wrócić do mieszkania. Nie mógł otworzyć drzwi od kamienicy, dlatego je roztrzaskał. Dostał się do mieszkania i udusił 29-letnią kobietę. Obok na łóżku spał ich przyjaciel 36-letni mężczyzna. Miał 2,5 promila i dopiero wykonujący oględziny policjanci postanowili go obudzić. Sprawca tuż po zdarzeniu miał niecałe 0,2 promila i sam zgłosił na policję morderstwo.

Mężczyznę dzisiaj aresztowano na co najmniej 3 miesiące z uwagi na grożący mu wysoki wyrok. Kilka dni wcześniej miał opuścić zakład psychiatryczny. W październiku 2017 r. biegał po ulicy z nożem i groził jego użyciem. Sąsiadka ostrzegała zamordowaną Elizę, żeby odeszła od Konrada, ponieważ grozi jej pobicie lub nawet śmierć. Ta miała odpowiedzieć, że się go nie boi.

36-latek opowiedział nam, że napis „Kocham Ciebie Eliza” musiał zrobić ktoś inny, ponieważ charakter pisma nie pasował do Konrada. Niewykluczone, że zabójca w poczuciu niewierności partnerki, wymierzył jej karę.

Mężczyzna na swój profil na Facebooku chętnie wrzucał zdjęcia z zakładów psychiatrycznych, a także mocne zdjęcia pociętych rąk (widok dla osób odpornych).

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Poważny wypadek z udziałem dostawcy jedzenia
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adam
5 lat temu

Po prostu polskie kobiety, jak do miodu lecą do chamstwa, cwaniactwa, bajerantów, pijaków”.

JUNGEN
odpowiada  Adam
5 lat temu

+ POZERÓW

FC
5 lat temu

Tak kończą się związki z niby typami i penerami, fajny bo pseudo-gangsterka kobiety o czym wy myślicie by wiązać się z takim dnem i marginesem społeczeństwa? Że fajnie, że ma szacunek na osiedlu? A w domu patola .. Pozdrawiam

Rumun
5 lat temu

Tylko utylizować bo nic dobrego z niego nie będzie

1 3 4 5
56
0
Napisz co o tym sądziszx