Powołano zastępców komendanta policji

Udostępnij
Tweet

Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie rozkazów o powołaniu na stanowiska I Zastępcy i Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

+

W Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, dzisiaj, 6 sierpnia nastąpiło uroczyste powołanie podkom. Krystiana Łapińskiego na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim i podkom. Tomasza Mrozińskiego na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Rozkazy personalne Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu wręczył Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotr Wilkowski. W uroczystej zbiórce uczestniczyli także funkcjonariusze oraz pracownicy ostrowskiej Policji.

Mł.insp. Piotr Wilkowski życzył powodzenia nowo powołanym, wyraził również wdzięczność i podziękowanie za ich dotychczasową pracę i zaangażowanie w trakcie powierzenia obowiązków służbowych. Komendant podziękował również policjantom ostrowskiej jednostki za wzorową realizację zadań w codziennej służbie.

Do życzeń i gratulacji dołączyli obecni na uroczystości funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Mundurowi oddali hołd zmarłemu żołnierzowi
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
vcvcv
5 lat temu

ten jeden z z-ców to jakis kurdupel- karakan ? Jak on przeszedł weryfikacje ?

15
0
Napisz co o tym sądziszx