Mercedes wjechał w przyczepę ze zwierzętami

Na drodze krajowej nr 25, odcinek Rondo ostrzeszowskie – Antonin, doszło do wypadku samochodu ciężarowego i osobówki marki Mercedes. 

+

Przed godziną 3:00 nad ranem w samochodzie przewożącym drób, wybuchła tylna opona z prawej strony. Kierowca postawił trójkąt ostrzegawczy i zabrał się za wymianę koła. Niedługo po tym kierowca osobowego Mercedesa jadący w stronę Oleśnicy, wjechał z impetem w tył przyczepy.

Osobówka została mocno uszkodzona. Kierowcę zabrano do szpitala. Do akcji ratowniczej zadysponowano straż pożarną, pogotowie i policję.

W klatkach przewożone były gęsi. Zostały przepakowane do  podstawionego auta.

Kierowca Mercedesa z pobliskiej wsi najprawdopodobniej nie zauważył trójkąta i przyczepy, z powodu dużego zmęczenia. Z drugiej strony kierowca z ostrowskiej firmy transportującej drób może mówić o dużym szczęściu. Szczęśliwie zmieniał koło z drugiej strony niż ta, gdzie doszło do kontaktu obu pojazdów.

CZYTAJ  Ostrowianie manifestowali w Warszawie

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
UA
4 lat temu

Gesi w betoniarce

Masakra
4 lat temu

Co za debill jak można nie widzieć trójkąta??? Radziłbym go zbadać na obecność narkotyków bo trzeźwy to on na pewnie nie jechał

Kierowca x
4 lat temu

Ludzie to mają problemy żerują na cudzym nieszczęściu !co zwykłe parobki wiedzą o prowadzeniu firm tylko odbebnic 8 i do domu

.
odpowiada  Kierowca x
4 lat temu

Z całym szacunkiem ale te parobki na nas pracują. Gdyby nie oni nie zarobili byśmy nawet na koszty prowadzenia firmy.

driver - ten prawdziwy driver
4 lat temu

Co z trzeźwością sprawcy i drugiego uczestnika incydentu wie ktoś?

TZ Iskra
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
4 lat temu

Ale ty jestes baran

Scobi- du
4 lat temu

Tylko to akurat mogl byc dobry kierowca.baranilbie

Audi RS6
4 lat temu

Ta ciągła pogoń za kasą nie jednego już do grobu wpędziła,ludzie gonią aby więcej i więcej a na koniec i tak czeka ich taki sam marny koniec.Całe szczęście tym razem obyło się bez ofiar.

Obserwator
4 lat temu

Do tego pseudo kierowcy co ma prawo jazdy chyba na wózek dziecięcy! Jakby Cię to interesowało na lawetę trzeba czekać czasami i nawet 2 godziny. To jak zabezpieczysz samochód schowasz go do lasu?

K
4 lat temu

Kierowco ciężarówki bez obaw zlego diabli nie biorą

Kierowca
4 lat temu

Może państwo pomyśli troszkę o bezpieczeństwie kierowców. I wprowadzi (przymusowe)bezpieczeństwo na drodze zakaz zmian kół zakaz naprawiania aut czy ciężarówki wprowadzić obowiązkowe ze ma przyjechać laweta i zabezpieczyć awarie i sholowanie na warsztat a nie na rowie naprawianie a potem takie tragedie

Do kierowcy
odpowiada  Kierowca
4 lat temu

Przymusowo to Ciebie zaholujemy do lekarza…

Damian
odpowiada  Kierowca
4 lat temu

Kierowca? Chyba rowera…

1
odpowiada  Kierowca
4 lat temu

Może trochę więcej uwagi niech wprowadzą bo jak będzie korek np. z powodu remontu drogi to również ma laweta przyjechać bo jakiś debil jedzie śpiący i ledwo widzi drogę, że stojącej dużej ciężarówki nie widzi, a co jak by tam jechał rowerzysta lub szedł pieszy itp. ?

.
4 lat temu

Gdy ktoś pracujący 8 godzin 5 dni w tygodniu smacznie śpi, są jeszcze ludzie którzy w tym czasie prowadzą biznes. Nie ma nic za darmo, nie jest to łatwy chleb, zostało kilkanaście/ kilkadziesiąt km do domu to jeszcze przejadę. A jednak coś poszło nie tak. Auto casco pokryje szkody a myślę że i firma nie upadnie gdy ktoś zrobi sobie L4 i troszke odpocznie. Zbyt często zapominamy o regeneracji, o zwykłej zmianie zajęć, choćby wypadzie z dziećmi na basen, nie wspominając już o tym aby w dzień wolny od pracy nie nastawiać budzika.

18
0
Napisz co o tym sądziszx