OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrącenie dwóch rowerzystek

Piątek 3 sierpnia rozpoczął się od potrącenia dwóch pań na rowerze. Pierwsza miała kolizję z autobusem KLA, a druga z osobowym Renault. Obie rowerzysta trafiły na diagnostykę do szpitala.

+

Przed 10:00 kobieta jechała rowerem niedaleko zatoczki autobusowej w Nowych Skalmierzycach. Tam doszło do kontaktu roweru z autobusem kaliskich linii autobusowych. Na tylnym prawym narożniku autobusu pozostał ślad. Kobieta uskarżała się na problem z chodzeniem.

Około 11:30 doszło do potrącenia rowerzystki przez Renault wyjeżdżające z przychodni przy ul. Wolności w Ostrowie Wlkp. Poszkodowaną zabrało pogotowie do szpitala.

35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
piesza
odpowiada  Taksówkarz
2 lat temu

rowerzyści też powinni być przeszkoleniu z przepisów ruchu drogowego.

henryk
2 lat temu

Może wkońcu weźmie ktoś za tą białą terenówkę, która centralnie stoi na środku chodnika przed przychodnią!!! Gdzie jest straż miejska……

.
odpowiada  anka
2 lat temu

Tak samo będzie się tego przestrzegać jak zakazu jazdy rowerem po chodniku. To są ci sami ludzie, zawsze robią po swojemu.

driver - ten prawdziwy driver
2 lat temu

Trzeźwość. Trzeźwość. I jeszcze raz trzeźwość!

Osw
2 lat temu

A kazdy wie ze taksowkarze to j**ane zlotowy

anka
2 lat temu

Głos w temacie bezpiecznej odległości podczas wyprzedzania rowerzystów
https://rowery.org/2018/05/09/kampania-edukacyjna-150-cm-dla-rowerzysty-nabiera-tempa/

zyg zag
odpowiada  ola
2 lat temu

A dlaczego niby nie mogę wyprzedzić rowerzysty na wolności przecież mogę wjechać na kontrapas w miejscach gdzie jest linia przerywana gdyby nie było można przejeżdżać przez kotrapas to nie można by było parkowac na Wolności po lewej stronie .

Tolek
odpowiada  Andrzej
2 lat temu

To ty idź na kurs i doucz się…mandat dostała za kolizję bo to ona była sprawcą a rowerzystka powinna dostać za jazdę rowerem po chodniku…ot takie przepisy a jak nie wierzysz to czytaj kodeks drogowy i nie pisz głupot

www
odpowiada  zbulwersowany
2 lat temu

ten pas jest tylko w jedna strone mozna nim jechac do ulicy raszkowskiej a wielu jezdi w dwie strony tyle znakow informoje o tym ze to tylko w jedna strone mozna jechac

Złośliwy
odpowiada  Taksówkarz
2 lat temu

Usatysfakcjonuje cię jeśli napiszę, że chamstwo z ciebie wyszło jak z taksówkarza? Sorry panowie ale jak wrzucamy do jednego worka to wrzucamy.

35
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x