Pożar na terenie COM40

Udostępnij
Tweet

Przed godziną 4:00 musiano ewakuować około 300 pracowników z hali nr 15 firmy  Com40 w Ociążu. Przyczyną był pożar rozdzieleni prądu.

+

Podczas zdarzenia na hali zgasło światło. Pracownicy musieli wyjść na zewnątrz budynku. Na miejsce wysłano około 5 wozów gaśniczych.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”109979″]

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ana
5 lat temu

Gdyby nie ta firma nie jeden na chleb by nie miał. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, tym co się nie podoba niech poszukaja sobie innej pracy i nie blokują miejsca innym. Praca jak praca wszedzie pracowac trzeba.

Pracownik od11 lst
5 lat temu

Piszecie a nie wiecie… Nadgodziny są ograniczone. A co do zarobków który pracodawca odprowadzić wam podatek od każdej złotówki co zarobisz. Małe firmy wykazują minimum a reszta w kieszeń i o tak zarobisz mniej, co do co 40 cirrect l cirrect problem to administracja szczuczne stanowiska a nie pracownicy na liniach działy gospodarcze czy mechanicy automatycy, oni pieniądze zarabiają i firma przynosi zyski a nie jakieś audyty jakieś liderzy Lini co ma 5 osób, tam jest problem i gdyby to ograniczyć firma zyskuje sporo pieniędzy

Mix
odpowiada  Pracownik od11 lst
5 lat temu

bez obrazy ale 11lat pracy wśród ludzi a problem sklecić jedno sensowne zdanie….

Renia
5 lat temu

A ja w tej firmie czekam za pracą już 5 miesięcy ,podalam już 3 cv i nadal nikt mnie nie zawołał na rozmowe. Jak dzwoniłam kilka miesięcy temu ,to powiedzieli i ciągle powtarzali to samo , już za tydzień będzie pani wołana bo jest pani na liscie , do dzisiaj nikt mnie nie zawołal. A teraz chcieli kolejne cv bo tamte zgineły.Nie wiem czym ta firma się kieruje chyba tylko szerokimi plecami i znajomościami. Coraz więcej i coraz częściej słysze złe opinie o tej firmie . Powinno coś szefostwo zmienić .

do Reni
odpowiada  Renia
5 lat temu

widocznie masz za słabe kwalifikacje żeby tam pracować .

1
odpowiada  Renia
5 lat temu

Żeby w dzisiejszych czasach prosić się o pracę to trzeba mieć nierówno pod sufitem, serio.

Kszyt
5 lat temu

A mówią że Niewolnictwa w Polsce nie ma System akordowo zadaniowy to tylko jeszcze w Polsce Kaczmarkowie swoje bogactwo mogą zawdzieczyć takim Ludziom co po 12 godzin za 2400 Brutto pracują w Obozie Com 40

Ukra
5 lat temu

A niech se sami robią po 12 w taki upał

Doktor
5 lat temu

Znam ten zakład od podszewki,praca dla młodych okey,dlaczego?bo nie jest to praca ciężka,lekka ale trzeba się uwijać.A ten filmik mini to prostactwo chodzi o te prostackie głosy.

gość
5 lat temu

TO ZDJĘCIE MÓWI JAK PRACOWNIK KOŃCZY KARIERĘ W COM I CORRECT

kieslowsky
5 lat temu

zajeb… filmik

Drogi pracownik
5 lat temu

Niech sie spali to cale dziadostwo kaczmarka raz na zawsze beda ladne zgliszcza po tej fabryce nowoczesnych niewolnikow!

K
odpowiada  Drogi pracownik
5 lat temu

Zawsze możesz szukać innej pracy, na siłę nikt Cię tam nie trzyma……

Karol3414
odpowiada  Drogi pracownik
5 lat temu

Ciekawe co by wtedy zrobili Ci nowocześni niewolnicy?

Lech
odpowiada  Drogi pracownik
5 lat temu

To ciekawe gdzie będziesz pracował??

Oxxxide
5 lat temu

Nagraj że się poli hahaha

20
0
Napisz co o tym sądziszx