OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Miał dwa promile. Uszkodził auta na Krotoszyńskiej

Na ul. Krotoszyńskiej kierowca Mercedesa – na angielskich tablicach rejestracyjnych – wjechał w tył Renault, a ten uderzył w BMW stojące przed światłami. Mężczyzna, będący sprawcą kolizji, postanowił załatwić temat kolizji w nietypowy sposób. Ponieważ jechał z żoną, oboje stwierdzili, że kobieta poroniła. Dlatego zostawią dokumenty i pojadą do szpitala. Na takie rozwiązanie nie zgodzili się pozostali uczestnicy zdarzenia.

+

Kiedy przyjechali policjanci, zaczęli rozpytywać co się wydarzyło oraz kto kierował poszczególnymi autami. Jeden z funkcjonariuszy podszedł do wskazanego sprawcy kolizji i zapytał się go czy dzisiaj coś pił. Podejrzany odpowiedział, że dzisiaj absolutnie nic. Policjant z drogówki czuł woń alkoholu, dlatego chwycił mężczyznę pod pachę i zaprowadził do radiowozu.

Przeprowadzone badanie alkoholu wykazało 1,8 promila w wydychanym powietrzu. Pijany oświadczył, że to nie on prowadził. Jednak pozostali uczestnicy nie mieli żadnych wątpliwości.

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Srebrny E320 CDI
odpowiada  guffi
2 lat temu

Nie, niestety to nie ja, ale kto wie może i na mnie przyjdzie pora 😉

Kk
2 lat temu

Też nic,

do KK
2 lat temu

A Kalisza i Krotoszyna?

Kk
2 lat temu

Do Romów nic. Za to cyganów wywalić z polski.

do Karol3414,Rudolf
2 lat temu

No już wszyscy wiedzą ze Ostrów walczy z wszystkimi:/..sam z sobą też. Romowie- nie, Kalisz-nie no i teraz Krotoszyn -nie. Panowie przejdźcie się w weekend przez centrum to zobaczycie ośrodek kulturalny na najwyższym poziomie. Szkoda bo mieszkam w tym mieście już ładnych parę lat ale to co teraz się dzieje to jest czysta paranoja. Szkoda tego miasta i tych ludzi -smutne ale prawdziwe. Sprecyzujcie co macie do Romów,Kaisza i Krotoszyna?

JUNGEN
odpowiada  jj
2 lat temu

PJ pewnie też brak.

Sebek1
2 lat temu

ONI żyją z zasiłków najśmieszniejsze jest to że ONI są zarejestrowani w każdym kraju w Unii i z każdego z Państw czerpią korzyści…..PRZEKRĘT DOSKONAŁY……

guffi
2 lat temu

czy to moze ten artysta co jezdzil ile bozian d na liczniku po miescie srebrnym mercem ? jezeli tak to super bo zachowywal sie jak jebniety

jj
2 lat temu

Obywatele polscy narodowości romskiej. Nic nie robią. Nigdzie nie pracują. Całymi godzinami siedzą przed swoimi posesjami. Nie chodzą do szkoły. Czy płacą podatki? Nie wiem. Czy korzystają z zasiłków.? Tak. Nawet po polsku nie chce im się mówić. Podkreślają swoją odrębność wyglądem, zachowaniem, językiem. Raczej nie budzą pozytywnych emocji w społeczeństwie. I wcale tego nie chcą. Najgorsi ci młodzi. Butni, pyszni, hałaśliwi. W dodatku bezkarni. Czy myślicie, że pan cygan poniesie jakieś konsekwencje za jazdę pod wpływem? Żadnych.

głuwno ci do tego
2 lat temu

nic sie nie stalo jutro znowu impreza ??

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x