Radni obniżyli Pawłowi Rajskiemu wynagrodzenie

Radni Powiatowi obniżyli staroście ostrowskiemu wynagrodzenie. Stało się tak na piątkowej sesji rady powiatu. Siedmioro radnych było za przyjęciem uchwały obniżającej uposażenie, trzy były przeciw, a 15 wstrzymało się od głosu. Paweł Rajski będzie zarabiać o 1410 brutto mniej. Po zmianie jego pensja będzie wynosić 10 940 zł brutto.

+

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

94 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michał
4 lat temu

Kto go tam jeszcze trzyma przecież on nawet po Polsku nie umie mówić poprawnie.

emeryt
4 lat temu

niejedni tyle maja na rok…

mycha
4 lat temu

Obnizyć do 5 tys. on ma sluzyc ludziom po to tam szedl a widocznie dopchał sie do koryta obludnik

zbyszko z Zielonej
4 lat temu

Marek Kuchciński na co dzień jeździ limuzyną z ochroną, którą zapewniają funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa. Mimo to marszałek Sejmu pobiera publiczne pieniądze na paliwo i taksówki.

w 2017 roku Kuchciński wziął 4680,48 zł na benzynę oraz 2170,84 zł na taksówki. Rok wcześniej marszałek Sejmu wziął 7719,40 zł na paliwo.

Biuro prasowe Sejmu w rozmowie z „Super Expressem” zaznaczyło, że marszałkowi Sejmu, który również jest posłem, przysługują te same prawa co innym parlamentarzystom.

– Marszałek Sejmu wykonuje również zwykłe obowiązki poselskie: spotyka się z wyborcami, pracuje w terenie, zajmuje się także sprawami regionalnymi. Z tego tytułu przysługują mu te same uprawnienia co pozostałym parlamentarzystom – wyjaśniło biuro prasowe Sejmu. Dodano, że Marek Kuchciński, podobnie jak inne osoby chronione, może czasowo zrezygnować z ochrony SOP.

Ostrowiak
4 lat temu

W Ostrowie Popis ma się dobrze. To jest właśnie obłuda.

robol
4 lat temu

Każda mentalność dobra,nawet sowiecka, aby pokonać PO,byle nie platformerska ! Tutaj się wypowiadają Ci co mają komputery,jest Was kilkudziesięciu. A o wyniku zadecydują moherowe berety,wyznawcy Rydzyka i naszego Kościoła.To będzie siła wyborcza a instrukcje dostaną z ambony,to będzie ich ,,komputer,, Więc wyżywajcie się w komentarzach póki macie nadzieję – co Wam pozostało. A wynik Putina w Rosji,bardzo by nas zadowolił w Polsce ! Tak trzymać Kaczor ! Dziadkowie nie pozwolą na to, aby PO zabrało wnukom,ich rodzicom to co dał PiS ! Widzimy jak żyje im się LEPIEJ ! Tak więc Wasze obraźliwe komentarze,to głos wołającego na pustyni !!!

qwerty
odpowiada  robol
4 lat temu

Lepsze instrukcje z Polskiej ambony niż z niemieckiej Brukseli …

mi
4 lat temu

Pełno tu goowna pisiorskiego, dzieciorobów – nierobów przepijających 500+, no i oczywiście prawdziwych polaków i prawdziwych katolików. Weźcie obniżcie pensję swojemu guru – popierdułce i zabierzcie ochronę. Wtedy dopiero będzie krzyki i zgrzytanie zębów. Nie, zgrzytania nie będzie bo nie ma czym. A swoją drogą kogo się tak boi? Czyżby suwerena?

qwerty
odpowiada  mi
4 lat temu

Już lepiej nie wspominać kto zgrzyta zębami ze złości od prawie 3 lat …
Z tej bezsilności stajecie się wręcz żałosni.

Sasza do czytelnika2
4 lat temu

Liczy się wynik wyborów,poczekam i się przypomnę za rok a może już częściowo za 3 miesiące,pierwszy papierek lakmusowy mentalności sowieckiej ! A Wasza bezsilność,objawiająca się doszukiwaniem w Polakach akcentów sowieckich,już jest porażką. Napędzacie wyborców Kaczorowi ! Tak było 4 lata temu,zmasowany atak,zamienił się w nieoczekiwany sukces ! Pa,pa złośliwcy ! Przygotujcie leki uspokajające po wyborach ! Jeśli nam mentalność sowiecka pomoże,skorzystamy podziękujemy Wam za pomysł.

C
odpowiada  Sasza do czytelnika2
4 lat temu

Buk-humor-dziczyzna
Pogoda w Moskwie dobra? Czy znów będzie słoninka na kolacje i butelka
odmrażacza do szyb.

Buk-humor-dziczyzna
odpowiada  Sasza do czytelnika2
4 lat temu

Pogoda w Moskwie dobra? Czy znów będzie słoninka na kolacje i butelka
odmrażacza do szyb.

Powabna Wala
odpowiada  Sasza do czytelnika2
4 lat temu

Ale bombkę ,,A,, mamy,gaz mamy,ropę mamy – nie podskoczysz ! Jak Was Tramp i Unia wykołuje,to kilkadziesiąt ,,zielonych ludzików Was załatwi,, – jak Ukrainę !

Zdzichu
4 lat temu

Obniżenie wysokości wynagrodzenia Pawła Rajskiego wynika z przepisów regulujących wysokość wynagrodzenia, które to przewidują obniżkę wynagrodzenia dla wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów, wicestarostów itp. To efekt aferyz nagrodami i pomysł Kaczora na odwrócenie uwagi społeczeńśtwa (co jak widać, mu się udało).
P.S. jeżeli ktoś uważa z=że za tą robotę to dużo kasy to niech naprawde się puknie w łeb. Tu nie pracuje się ani 8 ani nawet 10 godzin tylko więcej, on odpowaida tak naprawdę za całą powiatową administrację. Komentarze w stylu 2.200, średnai krajowa itp pokazują całą sowiecką mentalnośc naszego społeczeństwa.

ANDY
odpowiada  Zdzichu
4 lat temu

Brawo. Troszkę dosadniej to opisałem wcześniej.

Sasza do Zdzicha i ANDY
odpowiada  Zdzichu
4 lat temu

I dzięki tej sowieckiej mentalności i takich zawziętusów jak Ty i ANDY – Kaczor wygra wybory ! Dlatego PO idzie do tyłu, bo zawsze chce więcej a oddać niewiele ! I Kaczor dobrze o tym wie a Wasze tyrady, tylko mu pomagają! Wybory to taktyka,także sondowanie mentalności i nastrojów.

czytelnik2
odpowiada  Zdzichu
4 lat temu

Tej Sasza ,imienniku Stalina, teraz wiadomo kto ze zwolenników tego reżimu polską klawiaturę Ci zafundował. Pięknie przyznałeś się do antypolskości –Won do swoich!

darek
4 lat temu

jak na warunki ostrowskie to ma duzo….szary pracownik jak ma 3000 netto w ostrowie to sie cieszy

94
0
Napisz co o tym sądziszx