Pociąg wjechał w drzewo. Roztrzaskana lokomotywa

Udostępnij
Tweet

W piątkowy wieczór pociąg relacji Wrocław – Warszawa wjechał w drzewo leżące na torowisku. Do zdarzenia doszło pomiędzy stacjami Bukowina Sycowska – Twardogóra Sycowska, jeszcze przed powiatem ostrowskim. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

+

Pociąg InterCity „Asnyk” jechał w stronę Ostrowa Wielkopolskiego, a po drodze miał się zatrzymać w Odolanowie. W środku lasu pociąg po uderzeniu w drzewo, został unieruchomiony na około 6 godzin. Wszystko z powodu zerwanej sieci trakcyjnej. Pasażerów cofnięto na stację do Twardogóry, a następnie o świcie zostali przewiezieni busem do Twardogóry Sycowskiej, skąd część z nich została zabrana samochodami przez bliskich z powiatu ostrowskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Boże Ciało 2024 - RELACJA i ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JUNGEN
5 lat temu

Drzewo wytargnęło na tory ???

KarRar
5 lat temu

To akurat nie jest lokomotywa tylko EZT (Elektryczny Zespół Trakcyjny).

Kolejarz
5 lat temu

Ten skład akurat nie jest prowadzony przez lokomotywę… Jest to tak zwany EZT, czyli pociąg, który na obu końcach ma kabinę maszynisty, a w tym przypadku cały osprzęt napędowy itp. nad skrajnymi członkami… Puszczanie składów EZT pozwala na skrócenie postojów na stacjach końcowych itd.

:)
5 lat temu

Trzeba było na nogach naginać z Odolanowa do ostrowa. Daleko nie jest. No chyba że ktoś dalej jechał.A nie pół nocy czekać w pociągu i potem wokoło jeżdzić.

4
0
Napisz co o tym sądziszx