OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek z udziałem 12-letnich kolarzy

Podczas Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich,  które odbywały się w gm. Raszków, doszło do wypadku. Według relacji świadków, policjant z drogówki zabezpieczający trasę przejazdu zagapił się i nie zatrzymał kierowcy Forda, jadącego po drodze z pierwszeństwem.

+

Dwóch 12-letnich kolarzy wjechało w bok samochodu. Dodajmy, że młodzi kolarze potrafią jechać z prędkością ok. 50 km/h. Poszkodowani trafili do ostrowskiego szpitala. Jeden ma stłuczone biodro i rozcietą nogę koło kostki, a drugi miał uraz głowy od wpadnięcia w boczną szybę.

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KAMIL
2 lat temu

Obawiam się, że będzie jak w starym przysłowiu: “Kowal zawinił, a Cygana powiesili …”.

przesłuchać
odpowiada  1909
2 lat temu

I taserem go jak nie będzie chciał zeznawac.

Maciej
odpowiada  Wiem
2 lat temu

“Winę powinien ponieść…” Czytasz to co piszesz, czy walisz ślepo w klawiaturę?

Maciej
odpowiada  Cywil
2 lat temu

No to zle słyszałeś 🙂 dowiedz się u źródła, a nie pierdoły z targowiska powtarzasz 🙂

Cywil
2 lat temu

Kiedyś czytałem, że do policji nie dostanie się nikt kto ma wadę wzroku nosi okulary lub soczewki, a ja znam niejednego, który nie spełnia tego warunku.

Cywil
2 lat temu

Nieudolny policjant powinien zostać zwolniony, a jego szef ukarany wtedy środowisko policjantów bardziej zwracałoby uwagę kogo się przyjmuje do służby.

gość
2 lat temu

Co wy pierdzielicie jak może być winny policjant, który fakt zabezpieczał trasę ale co miał zrobić jak jakiś tępak wjechał pomimo tego i to ON spowodował że dzieciaki ucierpiały a nie policjant! Jeden coś durnego powie a reszta powtarza…

.
2 lat temu

?

Wiem
2 lat temu

Wine powinien ponieść ten policjant co stal na feralnym skrzyżowaniu oraz ten z gwiazdkami co tam byl nie wiem kto to ale mial taki nie wyjsciowy ryj oraz komendant powiatowy i jego pseudo zastępca odpowiedzialny za nadzór nad ruchem drogowym

AŁDI
odpowiada  JUNGEN
2 lat temu

mógł chłop jeździć !!!

37
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x