Wypadek z udziałem 12-letnich kolarzy

Podczas Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich,  które odbywały się w gm. Raszków, doszło do wypadku. Według relacji świadków, policjant z drogówki zabezpieczający trasę przejazdu zagapił się i nie zatrzymał kierowcy Forda, jadącego po drodze z pierwszeństwem.

+

Dwóch 12-letnich kolarzy wjechało w bok samochodu. Dodajmy, że młodzi kolarze potrafią jechać z prędkością ok. 50 km/h. Poszkodowani trafili do ostrowskiego szpitala. Jeden ma stłuczone biodro i rozcietą nogę koło kostki, a drugi miał uraz głowy od wpadnięcia w boczną szybę.

CZYTAJ  Pożar lasu - w akcji samolot

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KAMIL
4 lat temu

Obawiam się, że będzie jak w starym przysłowiu: „Kowal zawinił, a Cygana powiesili …”.

Cywil
4 lat temu

Kiedyś czytałem, że do policji nie dostanie się nikt kto ma wadę wzroku nosi okulary lub soczewki, a ja znam niejednego, który nie spełnia tego warunku.

Maciej
odpowiada  Cywil
4 lat temu

No to zle słyszałeś 🙂 dowiedz się u źródła, a nie pierdoły z targowiska powtarzasz 🙂

Cywil
4 lat temu

Nieudolny policjant powinien zostać zwolniony, a jego szef ukarany wtedy środowisko policjantów bardziej zwracałoby uwagę kogo się przyjmuje do służby.

gość
4 lat temu

Co wy pierdzielicie jak może być winny policjant, który fakt zabezpieczał trasę ale co miał zrobić jak jakiś tępak wjechał pomimo tego i to ON spowodował że dzieciaki ucierpiały a nie policjant! Jeden coś durnego powie a reszta powtarza…

.
4 lat temu

?

Wiem
4 lat temu

Wine powinien ponieść ten policjant co stal na feralnym skrzyżowaniu oraz ten z gwiazdkami co tam byl nie wiem kto to ale mial taki nie wyjsciowy ryj oraz komendant powiatowy i jego pseudo zastępca odpowiedzialny za nadzór nad ruchem drogowym

Maciej
odpowiada  Wiem
4 lat temu

„Winę powinien ponieść…” Czytasz to co piszesz, czy walisz ślepo w klawiaturę?

Tracz
4 lat temu

Piszecie oskarżenia, obelgi… A który zadał pytanie co z chłopcami… W końcu już poniedziałek… Redaktorze czas się udać do zzoz i wypytac…moze jakiś wywiad z rodzicem co sądzi o zabezpieczeniu trasy i jej oznakowaniu… Nie koniecznie rodzicem dziecka poturbowanego lecz innego… Ludzie… Szukajcie informacji… Wiedzy… A nie tylko okazji jak, gdzie i komu dopiec głupim komentarzem…

Xxx
4 lat temu

Żadnych taśm drogowskazów informacji dotyczących wyścigu

Świadek
4 lat temu

Policjant stał przy krawężniku patrząc na nadjeżdżających kolarzy i myślał o niebieskich migdałach .Nie raczył wyjść na jezdnię i wstrzymać ruch samochodowy.Wina policjanta.chyba po coś tam był widocznie nie wiedział gdzie jest .

Urząd Ochrony Prokuratorów i Kulsonów
4 lat temu

To młodzi kolarze są winni. Nie zobaczyli znaku i nie ustąpili pierszeństwa Fordowi.

37
0
Napisz co o tym sądziszx