Wypadek śmiertelny koło Antonina

W sobotę o godzinie 22:45 doszło do wypadku drogowego koło Antonina. Jedna osoba zginęła na miejscu, trzy trafiły do szpitala.

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód marki Ford na łuku drogi zjechał na przeciwny pas, gdzie chwycił pobocze. Następnie uderzył w drzewo i przewrócił się na dach. Pierwsze jednostki OSP Antonin i Przygodzice, które zabezpieczały pobliską imprezę (noc świętojańska w Antoninie), szybko dojechały ma miejsce zdarzenia.

Strażacy ochotnicy zaczęli reanimować co najmniej jedną z czterech poszkodowanych osób. Dwóm następnym udzielano pierwszą pomoc przedmedyczną. Lekarz stwierdził zgon czwartej osoby, po jej wydobyciu z wraku auta za pomocą sprzętu hydraulicznego.

Ostatecznie trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że są to osoby narodowości ukraińskiej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ktoś
5 lat temu

A moje zdanie jest takie zabronić wszystkim obywatelom Polski wyjezdzania za granicę i zap***dalać do Ami skoro nasi są tacy mądrzy to j*bac po dwie zmiany i tyle skoro przeszkadza wam że inni przyjeżdżają ciężko pracować żeby utrzymać siebie i rodzinę po jaki h… Masz wyjeżdżać przecież Ami stoi z otwartymi ramionami i prosi o pracę.. No ba nasi już nie chcą bo oni nie będą w obozie pracować za psi grosz lepiej tam gdzie kokosy się zbija i też nikt was tam źle nie traktuje raczej byście nawet nie chcieli bo człowiek ma dość swoich problemów jedzie do pracy by przeżyć Amen

technokrata
odpowiada  Ktoś
5 lat temu

Dowiedz sie lepiej jakie warunki płacowe i zatrudnieniowe panują na Ukrainie. Mało tego. Dowiedz sie jakie sa ceny w ukraińskich sklepach. Mam tu na myśli artykuły podstawowe żywnościowe. Ale nie tylko. Flaszka 0,5 15 zł. Papierosy 5 złotych. 1L ET95- 3zł. Widzisz różnicę? A teraz sobie to porównaj z cenami tutaj u nas, i wyciągnij wnioski dlaczego ukraincom bardziej sie opłaca pracować, niz nam. Idż do AMI na 12 godzin ciezko pracuj i utrzymaj za to rodzine. Powtarzam RODZINĘ, a nie siebie samochód i psa. ODPOWIEDZ SOBIE NA PYTANIE, DLACZEGO ONI TUTAJ PRZYJEŻDZAJĄ!

OLEK
5 lat temu

Jqpierdziele, serio? Tak istotny fakt czy pracowali w Ami? Zginął człowiek reszta walczy z samym sobą żeby wrócić do zdrowia. Fakt faktem, można powiedziec, że przez własną głupotę ale to nie my jesteśmy od oceniania. Nie jeden Ukrainiec czy Mołdawianin czy też Nepalczyk ma więcej kultury osobistej od Polaka doświadczyłam niejednokrotnie. My też wyjeżdżamy, też powodujemy tam wypadki czy kolizje. Każdy z nas jest człowiekiem, nie chodzącym ideałem który nie popełnia błędów. Postaw się na miejscu ich rodzin i przemys czy te twoje komentarze są na miejscu.

Pracownik
5 lat temu

Jeśli nie wiesz, to się nie udzielaj.. Pracować po 20 godzin? Myślę, że pisząc takie bzdury nawet nigdy nie byłeś tam zatrudniony. I dla twojej świadomości pisze się usunął. Więc oszczędź sobie bo przez takie baraniny jak ty tracę wiarę w Polaków. A to że odwiecznym problemem tej narodowości jest alkohol to już tylko na własne życzenie. Szkoda chłopaków.

bmmmm
odpowiada  Pracownik
5 lat temu

moja ciotka i kuzynka z chynowy tam pracowala, moze teraz jezt inaczej, ale jechaly na osma rano i wracaly ciemno, tak po 20tej lub nawet 22 ga

Xyz
odpowiada  Pracownik
5 lat temu

Jest inaczej tyle godzin to chyba tylko 2 razy w roku przed świętami.

Janek
5 lat temu

Podobno ten który był reanimowany żyje.

AAA
5 lat temu

Byli wszyscy z Mołdawii

44
0
Napisz co o tym sądziszx