OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dwoje wisielców. Na Piaskach i w garażu

Sobota tragicznie zakończyła się dla dwojga ludzi, którzy postanowili zakończyć swoje życie. Służby najpierw otrzymały informację o ciele 55-letniej kobiety, a później o około 25-30-letnim mężczyźnie.

+

Ogólnie wiadomo, że to styczeń, a nie czerwiec jest najbardziej depresyjnym miesiącem w roku. Tym razem możemy rozważać zmianę pogody przez nadejście chłodnego frontu. Jest znana praca doktorska udowadniająca wzrost przestępczości i samobójstw z powodu  “halnego”, związanego ze skokiem ciśnienia. Tego typu wiatr powoduje rozdrażnienie i wzrost nerwowości.

Faktem jest, że dwoje ludzi nie udźwignęło swoich problemów i postanowiło w najgorszy z możliwych sposobów “rozwiązać je”.

Kobietę (55 l.) znaleziono w jednym z garaży na terenie Nowych Skalmierzyc. Młody mężczyzna był najpierw widziany na górze wiaduktu nad obwodnicą przy wsi Karski. Znajdował się na zewnętrznej części. Kilka godzin później jego ciało znalazł spacerowicz w lesie na Piaskach-Szczygliczce. Denat powiesił się na metalowej lince.

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Akurat
odpowiada  pic
2 lat temu

Za takie bzdury ludzie powinni przed sądem odpowiadać za zniesławienie. Dom z tego co wiem nie jest sprzedany. Facet zostawił długi. Wysprzedał co miał. Przerwał leczenie. Życie to przerosło. Mimo rodziny i przyjaciół nie dał rady z chorobą. Pokój jego duszy.

Czarna podwójna wdowa
odpowiada  pic
2 lat temu

Nie chodzi o to co kto trochę tam wie a w rezultacie niczego nie wie. I bzdur nie pisz o tym kto właścicielem domu i za jakie grosze rzekomo dom sprzedany i kto kase zgarnie. Bo wlasciciel nie zyje. Szkoda chlopaka bo to jego dramat.

pic
2 lat temu

Z tego co wiem to tam siostra tez maczała ręce sprzedali dom , który był zapisany na niego i siostrę i siostra zagarnęła pieniądze spłaciła tylko kredyt na za dach i reszte wzięła a on niemiał gdzie spać nawet i za co jeść na kartonach spał w szopie , Ich mama i babcia całe zycie dbały o dom a oni taki ładny domek sprzedali za grosze,

Czarna podwójna wdowa
odpowiada  anonimowa
2 lat temu

Niektórzy sprawę znają az za dobrze ale akurat na tej stronie nie komentują bo i po co. A Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy i ja też rozliczy.

Anonimowe
odpowiada  anonimowa
2 lat temu

Łatwo obwiniac i rzucać oszczerstwa tak naprawdę nie znając całkowitej prawdy jesteś bezczelna osoba . Karma wraca z podwójną siła.

anonimowa
2 lat temu

szkoda faceta ,rok temu wziął ślub ,baba wywalila go domu jak dawał pieniądze to wszystko było OK… dwa miesiące temu urodziła mu sie córka … nie wytrzymał tego wszystkiego może tam będzie mu lepiej A za wszystko obiniam tę kobietę..

r
2 lat temu

ja myślę że przez babę to zrobił 90 /.100 huśta się przez kobietę

AŁDI
odpowiada  ......
2 lat temu

Dziubas to Dziubas, po prostu.

audica
odpowiada  ......
2 lat temu

kto to ten dziubas ? ciagle o nim pisza

......
2 lat temu

Kondelencje dla rodziny zmarłego. Patrząc na to wszystko brak słów. Takcy co mają pieniądze to mają wSzyszko dosłownie taki Dziubas. Przez przekręty. Ale wszystko ma kij ma dwa konce

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x