MZGM ma nowego prezesa

W dniu 20 czerwca nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej „MZGM” Sp. z o.o. Dotychczasowy prezes Ryszard Wiśniewski po ponad 3,5 rocznej pracy i skutecznej realizacji programów mieszkaniowych oraz wielu zadań inwestycyjno – remontowych z ważnych przyczyn osobistych złożył rezygnację. Rada Nadzorcza powołała na funkcję prezesa Pana Zenona Musialskiego – wieloletniego i doświadczonego pracownika sektora komunalnego.

+

Zenon Musialski ukończył studia MBA w zakresie zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Menadżerskie Studia Podyplomowe na wrocławskiej Akademii Ekonomicznej. Posiada również tytuł inżyniera budownictwa oraz branżowe uprawnienia budowlane. Ponad 20-letnie doświadczenie pracy w miejskim sektorze komunalnym obejmuje prowadzenie procesów inwestycyjnych, kierowanie działem rozwoju technicznego oraz wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania. Nowy prezes MZGM ma również doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu spółek komunalnych. W swojej karierze zawodowej był prezesem ostrowskiego OZC oraz członkiem rad nadzorczych OTBS oraz Zakładu Energetyki Cieplnej. Posiada również doświadczenie we współpracy z organizacjami gospodarczymi, m.in. jako ekspert Komitetu Gospodarki Komunalnej KIG oraz w obsłudze administracyjno – prawnej i finansowej podmiotów prywatnych.

Swoją funkcję Zenon Musialski pełnił będzie od 1 lipca. Zadaniem nowego prezesa będzie realizacja założeń i celów określonych w nowej Strategii Centrum Rozwoju Komunalnego 2018 – 2024 w kontekście zrównoważonego rozwoju całej grupy kapitałowej CRK i budowania społecznego wymiaru miejskiej gospodarki komunalnej oraz efektywne realizowanie zadań spółki wobec mieszkańców miasta.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lukas
5 lat temu

To jest bardzo uczciwy czlowiek.
Jego prywatne zycie nie powinno nokogo interesowac.
Nikt wam w garnek nie zaglada a jak wasze zony maja innych facetow to Ty sie powies hahaha !!!

Adios
odpowiada  Lukas
5 lat temu

Porządny człowiek hahaha niezły żart

marches
5 lat temu

pan byly prezes wyrzucal ludzi z mieszkan z mzgm,ale o tym jest cicho przekupny typ w slonecznych okularach jakby agent jakis pewno starego systemu nic wartosciowego za jego prezesury sie nie wydarzylo,a pani prezydent lubi takich ludzi miernych ,ale wiernych wystarczy spojrzec na radne miasta ostrow wlkp z tzw.przyjazny ostrow te psiapsiolki pani prezydent i pan byly prezes mzgm i wszystko jasne:)

ira
5 lat temu

Już pani Klimek od nas głosów nie otrzyma w wyborach

kolo
5 lat temu

Takimi decyzjami i powoływaniem odgrzewanych prezesów władza Ostrowa popycha wyborców do głosowania na PIS. To jest kpina z ludzi. Narobił w OZC teraz to samo zrobi w MZGM a za chwilę będzie prezesem w WODKANIE lub Zieleni. A racja jest, że trzeba dokończyć remont dworku w Przygodzicach i potrzebna jest kasa bo z cukierni widocznie nie starcza. POZDRAWIAM Panią Prezydent za takie decyzje, za Grześkowiaka też. A mogła zrobić tyle dobrego.

Lukas
odpowiada  kolo
5 lat temu

Kolego nie masz racji a zamiast plotkami to lepiej pomodl sie abys mial w niebie miesce za te oszczerstwa.
Zostan z Bogiem !!!

Adios
5 lat temu

A co z świadectwem o niekaralności. Np.za składanie fałszywych zeznań. Czy tacy ludzie są godni zaufania.

julek
5 lat temu

Rozłożył zakład cieplowniczy teraz mzgm żona jego pogodził a się z tą wiadomością dziecka co piszecie czy uczyła je w ekonomiku i tak się noszą wysoko ale z czym że są w PO ją bym się wstydził

25
0
Napisz co o tym sądziszx