Zbigniew Stonoga bardzo chwali ostrowski areszt

Bardzo kontrowersyjny Zbigniew Stonoga, udzielający się głównie w internecie, postanowił wyrazić swoje pozytywne zdanie nt. ostrowskiego aresztu. To właśnie w naszym mieście spotkał się z wielką empatią, a także życzliwością, zwłaszcza od ówczesnego dyrektora aresztu p. Mariusza Dubiela.

+

Zbigniew Stonoga zasłynął wulgarną i tym samym wyrazistą krytyką elit politycznych. Przysporzyło mu to wielu fanów. Opublikował akta z afery podsłuchowej. Działał także w najbliższym otoczeniu ś.p. Andrzeja Leppera. Jak podaje Wikipedia: W 2006 został skazany na 3,5 roku, a w 2015 na 1 rok bezwzględnego pozbawienia wolności. Ponadto ma ponad sto otwartych spraw w prokuraturach i sądach. Obecnie odbywa karę więzienia. Jeszcze przed osadzeniem go, chwalił ostrowski areszt.

Zanim państwo zapoznacie się z jego wpisem, proponujemy zapoznać się z jednym z ostatnich, wyrazistych nagrań po przegranych w wyborach jego komitetu partyjnego.

UWAGA! Nagranie zawiera bardzo wulgarne wypowiedzi!

Następnie przeprosił Polaków.

Warto nadmienić, że w internecie funkcjonują grupy czujące się oszukane przez Zbigniewa Stonogę. „Biznesmen” sprzedawał akcje „Gazety Stonoga” i „Alkoholi Stonoga”. Zamiast deklarowanych zysków, inwestorzy (internauci) stracili zainwestowane pieniądze w wyniku wdrożonych zmian w funkcjonowaniu spółek.


„Pan kapitan Waldemar Zaręba dyr. aresztu śledczego w Ostrowie Wielkopolskim.

Wielce szanowny Panie Dyrektorze w 2006 roku prześladowany jak dziś trafiłem po 63 transportach na chwile do Aś w Ostrowie Wielkopolskim ówczesnym szefem tutejszego aresztu był Pan Mariusz Dubiel. Do końca swoich dni nie zapomnę tego pobytu i osoby Mariusza Dubiela, który uchylił mi tu nieba sprowadzając moją matkę, która nie była w stanie spotkać się ze mną z uwagi na częste transporty. W swoim życiowym dramacie wróciłem ponownie na chwilę do aresztu, którym Pan zarządza to co tu zastałem i to czego doświadczyłem ponownie po 12 latach rozpaliło we mnie wiarę w człowieka.

Przyjechałem z niewypowiedzianą nienawiścią i pogardą do reprezentantów służby więziennej, którzy realizują polecenia poniewierania mną. Wyjeżdżam z tego aresztu jak po terapii antynienawistnej. Nie ma bowiem w Polsce tak wyremontowanych więzień wymagających remontu jak ten nie wyremontowany areszt w Ostrowie, który remontu nie wymaga, nie wymaga bowiem remontu byt rzeczowy w którym funkcjonuje kwintesencja człowieczeństwa, empatii i zwyczajnej ludzkiej przyzwoitości.

CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?

Reasumując z całym szacunkiem do Pańskiej indywidualności w tutejszym Aś kontynuowana jest polityka normy art.4 kkw, jakże dziś rzadko stosowana. Gratuluję Panu i wyrażam wdzięczność za urlop od pogardy.

Do funkcjonariuszy SW w Ostrowie chcę zwrócić się słowami podziękowań i wzajemnego szacunku. Przyoblekliście się Państwo w mundury więziennych strażników nie zdejmując przy tym elementów prawidłowego wykonywania swoich obowiązków lecz przez pryzmat człowieczeństwa i za to właśnie Wam dziękuję-za słowo, za uśmiech i za cierpliwość w czasie jakim potrzebowałem aby wyłączyć swoją nienawiść do tego co robili mi w Siedlcach, Białołęce i Wojkowicach. To w jaki sposób służycie Polsce i społeczeństwu winno być przykładem dla kierownictw jednostek na terenie kraju choć byłbym nie uczciwy nie wskazując, że macie konkurencję w osobach funkcjonariuszy z Aś w Krakowie.

Dziękuję, pozdrawiam, pamiętam.

Do mieszkańców Ostrowa Wlkp, jak spotkacie gdzieś w pubie więziennego strażnika postawcie mu drinka ode mnie.

Pozdrowienia z więzienia.”

Jeden z youtuberów opowiada o tym, że Zbigniew Stonoga może pozostać w więzieniu.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
niezrzeszony
5 lat temu

dostał rok , ale jak znam obecną starą władzę to jeszcze długo nie wyjdzie z kurortu kiedyś więzienia .

M.
5 lat temu

Panie Stonoga niech Pan nie chwali dyrektora bo go odwołaja.

Kat
5 lat temu

Widać jak,, wolno ” myślisz , jeszcze do ciebie nie dotarło że w Polsce w demokratyczny sposób odcięto ryje od koryt mafijnej klice PoPSl. Przez 8 lat okradali Polskę przy POmocy swojego elektoratu i świętych krów z wymiaru niesprawiedliwości. Teraz kiedy skończyły się przekręty np. na VACIE , na kamienicach itp. słychać tylko lament żydokomuszków którzy przez okrągłym stolcu przehandlowali Polskę. Życzę zdrowia i myślenia..ale szybkiego.

16
0
Napisz co o tym sądziszx