Premier Mateusz Morawiecki będzie pod Ostrowem i to już jutro

Udostępnij
Tweet

Premier Mateusz Morawiecki przyjeżdża w środę 23 maja do południowej Wielkopolski. Głównym celem jest uczestniczenie w otwarciu I etapu obwodnicy Kępna (godz. 11). Będzie też mówił o dalszym rozwoju drogi S11. Następnie o godz. 12:00 przejedzie na Górecznik w gm. Przygodzice, gdzie spotka się z przedsiębiorcami. 

+

Na Góreczniku zostaną przedstawione nowe rozwiązania w zakresie wprowadzonej Konstytucji Biznesu, RODO, zmian dotyczących polityki podatkowo-fiskalnej  oraz możliwości pozyskania wsparcia dla firm, finansowania handlu zagranicznego, nowych technologii oraz promocji biznesu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

88 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sopra
6 lat temu

A CZY TO PRAWDA ŻE PO WIZYCIE PREMIERA NA DRUGI DZIEŃ NA GORECZNIKU BYŁA AKCJA ANTYTERORYSTOW W NOCY?

Iwa
6 lat temu

Nikt tu na Pana nie czeka ,przypominam ze zapomniał Pan cos załatwic w Sejmie tam na Pana czekają niepełnosprwani

w PiS du
odpowiada  Iwa
6 lat temu

Przedstawiciele niepełnosprawnych zawiesili protest. Teraz rządowe bydło ,przepraszam fekalna władza,przyzna sobie nagrody i podwyżki „za ciężką pracę” i wszystko wróci do normy.

Eda
6 lat temu

Ja tam zagłosuje na PSL tacy mili rolnicy

ANDY
6 lat temu

„Morawiecki: ogromna większość mediów, powiedzmy 80 proc [jest przeciw rządowi]”
Po stronie rządowej trudno zliczyć tytuły, Nasz Dziennik, Gazeta Polska Codziennie, Gazeta Polska, Warszawska, Gość Niedzielny, Do Rzeczy, Niedziela, Przewodnik Katolicki, Wprost, ze cztery kanały TVP, Telewizja Trwam, Radio Maryja i Bóg wie co jeszcze.
Po stronie zdroworozsądkowej tytułów dużo mniej; Wyborcza, Polityka, Newsweek, Nie, Przegląd, TVN24.
Rzecz w tym, co kto czyta. Wszystkie tygodniki bije poczytnością „Polityka”, ale to już kwestia jakości pisma, tylko „Polityka” plus „Newsweek’ nakrywają nakładem prawicowe pisma. Ale 80 procent tytułów przeciw biednemu premierowi? Dziwny to bankier, który nie umie liczyć. Albo umie liczyć, a w takim razie dziwny to premier,. który codziennie kłamie.

Jacek
odpowiada  ANDY
6 lat temu

Tak! Towarzyszu ANDY! Kiedy i jaki kolejny POmnik PO Karolu Marksie? Lenin? Stalin?

@Jacek
odpowiada  ANDY
6 lat temu

A czego się można się spodziewać oklasków na tą totalna władze ?! Oklaski dla nich kończą się na końcu laski ….może i marszałkowskiej.
Zapychaj do szpitala na Szaserów robić Jarkowi kompresy i wynosić kaczkę! Przy okazji skoro tak tęsknisz za czasami słusznie minionymi (pominąłeś Dzierżyńskiego) to wyjaśnij kolejną zagadkę. Po przeczytaniu dwóch książek „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego” oraz Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC nadal nie wiem czy wujowie Jarosława Kaczyńskiego – Henryk i Wilhelm Świątkowscy zwani komunistycznymi katami mieli wpływ na karierę polityczną kuzyna Jarosława czy nie mieli??? Pozdrawiam ANDY

Placek
odpowiada  ANDY
6 lat temu

do Jacka.Postawcie sobie te pomniki po wsiach skąd pochodzi elektorat PiSokomuny, a nie zaśmiecajcie Ostrowa gdzie żyją normalni ludzie!!!

roman
6 lat temu
ANDY
6 lat temu

Facet, który – zapewne z obrzydzeniem – zarobił w III RP od tzw. obcego kapitału 30 mln zł ostrzega przed powrotem „tego co było”, „rządów grup interesu” itp.. uroczy kabotyn skromnie mówiąc..

88
0
Napisz co o tym sądziszx