Złodziej w koszulce Octagonu?

Ostrowscy policjanci poszukują mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą torebki z zawartością portfela. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Policją.

+

Na podstawie posiadanych przez policjantów informacji związek z kradzieżą torebki, do której doszło 22 kwietnia na ulicy Składowej w Ostrowie Wielkopolskim może mieć mężczyzna, który został zarejestrowany przez kamerę umieszczoną w jednym z punktów usługowych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”107662″]

Osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym w Ostrowie Wielkopolskim, tel. 693 334 231 ( w godzinach 8:00 – 17:00), lub  62 73 77 211.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ppr
4 lat temu

Co to ten Octagon? Może ktoś wyjaśnić? Zespół muzyczny? O co tyle szumu? Kiedyś nośnikiem koszulki DM i tez na nas mówili że kiramy klej itp itd a my tylko afiszowslismy nasze upodobania muzyczne. Wielu kupowalo w lumpeksie koszulki zrróża i literami dm i w tym chodzili nie wiedząc co to znaczy. Może większość też tak kupiła swoje koszulki i je noszą. Sklepy z używaną odzieżą były 25 lat temu i są do dzisiaj.

Xxxx
4 lat temu

Koksu
Pewnie twoja ulubiona koszulka cioto przecwelona

Koksu
4 lat temu

W tych koszulkach to same ścierwa parówy i cioty przecwelone

Olo
odpowiada  Koksu
4 lat temu

Jaki producenta taka koszulka

audi ska
odpowiada  Koksu
4 lat temu

masz racje, jeden pod galeria tak spojrzal, mowie masz jakies sapy, i za nim, to uciekl, ale go oplulem na tego oktagona

No Mercy
4 lat temu

Na bank G. on ma układy z kryminalną funfle kolegi fajtera nie zaprowadzą na sądową.Jak ta cała szaja Pawełek z lapkami wszystkich skarbówka już rozliczyła a ten nowy punkt otwarł i dalej tureckie ciuszki sprzedaje tylko pod szyldem ubezpieczalni cyrk i to nie są układy ludzie otwórz jeden z drugim taki biznes dwa miesiace i kryminalna juz jest a tu lata i nic kasy jak lodu

Pablo
odpowiada  No Mercy
4 lat temu

Słuchaj przygłupie jeden ,zal ci dupe ściska ze ktos ma a ty nie ?? To rusz dupe i zarabiaj z nieba nic nie spada a ty pewnie masz ze 30 lat siedzisz u mamusi i nic w zyciu nie osiagles oprócz pisania anonimowo na kogos temat,masz jaja przyjdz powiedz im to w oczy ,wykaż sie!!!

Pablo
odpowiada  No Mercy
4 lat temu

Chłopczy o czym ty mówisz? zarobił rusz się? on okrada państwo ściągający nielegalnie towar i sprzedajac go z pod lady jak każdy znas zacznie żyć z przekrętu to jutro twoja i moja matka nie dostanie emerytury ale pewnie o tym niepomyslałeś bo przeglądasz się w lustrze w koszulce Octagon;)

''RS 6'' 5.0 V10
4 lat temu

Napinacze w koszulkach OCTAGONU hehe
od 17.01 do 6.59 można kraść bo nieroby nie pracują

Ja
odpowiada  ''RS 6'' 5.0 V10
4 lat temu

Do 7:59 jak już jesteś taki dokładny

pauś
4 lat temu

paus , ten lelewel

Ostrowiak
4 lat temu

Najlepsze w tym wszystkim jest fakt dzwonić 8-17 hahahaha czasami to nie wiem czy warto się śmiać czy nie…

Rado
4 lat temu

Karol?

Jihny
odpowiada  Rado
4 lat temu

Michal?

Jgfybvddkf
4 lat temu

Jak widać super rozpoznanie ma ostrowski kryminał ,tragedia ,jaki pan takie pieski

Ooo
4 lat temu

Tylko do 18 stej można dzwonić? A na 997 nie można żeby panu na dyzurce nie przeszkadzać?

radames
odpowiada  Ooo
4 lat temu

malkontent

Maciej
odpowiada  Ooo
4 lat temu

Zamiast sie śmiać czy płakać, poprostu czytaj ze zrozumieniem. Pierwszy numer podany jest w godzinach urzędowania, a drugi jest calodobowy. Ale do tego trzeba skończyć podstawówkę…

Maciej
odpowiada  Ooo
4 lat temu

Do Ooo: Poprostu czytaj ze zrozumieniem. Pierwszy numer podany jest w godzinach urzędowania, a drugi jest calodobowy. Ale do tego trzeba skończyć podstawówkę…

31
0
Napisz co o tym sądziszx