OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek Reymonta-Kr. Jadwigi. Renault vs. Toyota

Wypadek Reymonta-Kr. Jadwigi. Renault vs. Toyota

W sobotni wieczór na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Kr. Jadwigi zderzyły się dwa samochody osobowe. Młoda sprawczyni została odwieziona do ostrowskiego szpitala.

+

18-letnia ostrowianka prowadziła Renault Kangoo. Jadąc ulicą Kr. Jadwigi w stronę centrum, nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w Toyotę.

Młodą dziewczynę z urazem barku zabrano do szpitala.

Do usunięcia fragmentów pojazdów wezwano strażaków.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
17 komentarzy
Jaro
8 lat temu

Wypadki się zdarzają ale nie rozumiem dlaczego ktoś kogoś opluwa bo miał wypadek nikt nie chce mieć kraksy każdy chce jeździć

17
0
Napisz co o tym sądziszx
×