Majostaszki 2018 – fotorelacja (aktualizacja 2)

W minioną sobotę rozpoczęły się Majostaszki. Tradycyjnie największa impreza plenerowa przyciągnęła tysiące osób. Na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

+

Najnowsza galeria:

Dzień II

Dzień I

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ciekawostka
4 lat temu

Wie ktoś, co to za grupa dawała występ na zielonym rynku po południu w sobotę 05.05?

Magda
4 lat temu

Aniu kochana byłaś zarąbista jeszcze raz bym na Ciebie poszła. Super koncert wciaglas nas do swojego swiata? jestes the best

123
4 lat temu

Gdzie ta Becia nam odlatuje ?!

Myszka
4 lat temu

Dojenie kasy. Z roku na rok ta sama lipa.

a
4 lat temu

A ja się pytam gdzie tu jest ekologia i decyzje środowiskowe na imprezę która poważnie ingeruje w naturę?

Xde
4 lat temu

Dali by koncert Sławomira, to by były tłumy 😀 jak we Wrześni zamiast 2000 ludzi przyszło 20 000 😀

Cokolwiek
odpowiada  Xde
4 lat temu

Najwyraźniej Ostrów nie stracił jeszcze głowy i nie wspiera tylko muzyki, która jest „modna”.

Mieszkanka
4 lat temu

Bardzo fajna impreza, fakt nie przepadam za takimi tlumami za foodtruckami ale ogólnie nie wszystko trzeba lubić ? koncerty na wielki plus fajnie że coś się dzieje w Ostrowie i oby tak więcej i czesciej ?

Mieszkaniec osiedla Wenecja
4 lat temu

hipokryzja władz miasta sięgnęła zenitu. Jak ma się komunikat o nie organizowaniu pokazu sztucznych ogni w sylwestrową noc (w trosce o zwierzęta i koszta) do tego co zafundowano nam wczoraj. Czy na osiedlu Wenecja nie ma zwierząt? czy cena pokazu tak diemetralnie spadła i zrobiło się to opłacalne. Chore miasto

ALF
odpowiada  Mieszkaniec osiedla Wenecja
4 lat temu

Ktos z organizatorow ma niezle siano we lbie…w okolicy lasu urzadzac pokaz fajerwerkow??? Malo to potrzeba aby wzniecic pozar??? Bezmozgi.

Zła
odpowiada  Mieszkaniec osiedla Wenecja
4 lat temu

Zgadzam się . W sylewstra Pani Prezydent zrezygnowała z fajerwerków na rynku w trosce o zwierzęta. A tu niespodzianka majostaszki i …fajerwerki. Czy ku….w lasach nie ma dzikiej zwierzyny, ptaki zakładają lęgi. Okoliczni mieszkańcy mają zwierzęta. Czy każda impreza musi mieć takie zakończenie. Cholera mnie bierze na takie coś. Może teraz była promocja na fajerwerki i zrobiło się to opłacalne. Gdzie miłośnicy zwierząt się pytam. Ma Pan rację chore miasto.

Osi
4 lat temu

Zwierzeta z lasu i domów w pobliżu znowu przeżyły horror po wybuchu petard!!!! Ale trzeba miść trochę wyobraźni i wrażliwości, której niestety decyzyjnym brak!!!!!

Rolnik do Uuu i Jgfybvddkf
4 lat temu

Na wiosce ludzie już nie pracują nawet przy usuwaniu obornika,czy zadawaniu karmy zwierzętom,robią to mechanicznie urządzenia. Uprawa pól także nowoczesnym sprzętem.Mamy piękne domy,zadbane ogrody. A Wy, wypierdki miejskich mniemań o sobie – zapierdal*cie w MAHLE za 1500 PLN. A z taką kasą ,możecie się tylko nachlać piwa,nafaszerować używkami i śmierdzieć alkoholem,nikotyną i szczochami ! Dlatego imprezy,gdzie bawią się radośnie rodziny z miasta i wiosek tak nienawidzicie. Degeneraci rynsztokowi !!!

Do mądrali wiejskiego
odpowiada  Rolnik do Uuu i Jgfybvddkf
4 lat temu

Jak zapłacisz pełny ZUS ,a nie ochłapy w KRUS to porozmawiamy degeneracjie wiejski

32
0
Napisz co o tym sądziszx