Cztery zdarzenia drogowe w ciągu godziny

Udostępnij
Tweet

Wydawać by się mogło, że przyjazna aura na dworze zwiększy bezpieczeństwo na drogach. Nic bardziej mylnego. Sobotnie popołudnie pokazało, że nawet w ciągu godziny może dojść do czterech zdarzeń drogowych na drogach powiatu ostrowskiego.

+

W Wysocku Wielkim doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego Audi wjechało w ogrodzenie pobliskiej posesji. Okoliczności są sporne dla uczestniczących w kolizji obu kierowców. Jadący z przeciwka inny samochód, zamierzał skręcić na pobliską posesję. Według kierowcy Audi, drugi pojazd nadjeżdżając z przeciwka miał przekroczyć oś jezdni i być na kolizyjnym kursie. Kierowca Audi podjął manewr obronny i z dziećmi jako pasażerami wjechał w opłotowanie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ponieważ kierowca drugiego auta nie przyznał się do przekroczenia jezdni, sprawa trafi do sądu.

Chwilę później pijany kierowca wjechał w ogrodzenie posesji w miejscowości Dębnica (gm. Przygodzice). Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia.

W miejscowości Kaczory doszło do dachowania pojazdu. Natomiast na obwodnicy Ostrowa Wlkp. samochód marki BMW zaczął się palić.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Festiwal rockowy w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do p ,o s
6 lat temu

masz racje ludzie na pos nie powinni prowadzić samochodów , nie maja kasy na nic , pierdoły bez szkoły

Grr
6 lat temu

Audi ,alfa,bmw jezdza same cwoki na liscia z wysocka!!!!!!!

Alf
6 lat temu

tu ORP AUDI jestes na kursie kolizyjnym ………….

Myszka
6 lat temu

Te auta to same problemy stwarzają człowiekowi.

kotek
odpowiada  Myszka
6 lat temu

zawsze możesz marznąć lub piec się czekając na przystanku autobusowym .

5
0
Napisz co o tym sądziszx