OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Uczeń jadący do szkoły na hulajnodze został potrącony

Uczeń jadący do szkoły na hulajnodze został potrącony

We wtorkowy poranek uczeń jechał na hulajnodze do szkoły podstawowej przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jadąc po jezdni ulicą Żniwną, nie zatrzymał się na STOP-ie. Dodatkowo, zdaniem świadka, rozmawiał przez telefon komórkowy. Wpadł pod Toyotę Yaris jadącą ulicą Owsianą. Przód auta podbił chłopca, co spowodowało, że głową uderzył w przednią szybę.

+

Poszkodowany dość mocno krwawił. Karetka pogotowia zabrało go do szpitala. Był przytomny.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
43 komentarzy
Poszkodowany
8 lat temu

Witam, jestem chłopcem z wypadku, miło że wszyscy naskakują a nie wiedzą jak bylo. Nie gadalem przez telefon bo nie mialem karty sim. Wypadek powstal przez hamulec ktory przestal nagle dzialac

kierowca11
8 lat temu

Małolaty na rowerach lub piesi ze słuchawkami w uszach, piszący SMS na pasach, zgroza!!!
Gdzie rodzice, o tragedię teraz tak łatwo. Panowie policjanci do roboty!!!

ig
8 lat temu

bardzo mi przykro z powodu……. USZKODZONEJ TOYOTY

aaaaa
8 lat temu

Tak czytam te wszystkie komentarze i się zastanawiam….. skąd w ludziach tyle nienawiści?

ostrowianin
8 lat temu

Dobrze mu tak ile widze gowniarzy co sie nie rozgladaja powinna byc wysoka grzywna chyba ze tatus bogaty

gość
8 lat temu

Chłopak jechał hulajnoga elektryczna która jeździ z prędkością 35 do 40 km/h i to po ulicach !
Przemyślcie 3 razy zanim kupicie dziecku tego typu sprzęt.

merc
8 lat temu

predkosci nikt nie zmierzyl, a gdybanie to nie dowod, byl stop to musial stanac

sasquad
odpowiada  merc
8 lat temu

A ty w ogóle rozumiesz to co czytasz i kto nie zatrzymał się na stopie?

sandra
8 lat temu

Z tego co jest mi wiadomo to forum jest do wyrażania własnych opinii wiec zamknijcie juz te ryje bo az zal czytac. Ciśniecie sie jak gacie w dupie.

ostrowianin
odpowiada  sandra
8 lat temu

Do sandra ssij pento

bogusica
odpowiada  sandra
7 lat temu

ja bylem swiadkiem zadzwonilem po pogotowie i nie gadal przez telefon tylko ona w aucie i to ona miala stopa

43
0
Napisz co o tym sądziszx
×