OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Uczeń jadący do szkoły na hulajnodze został potrącony

Uczeń jadący do szkoły na hulajnodze został potrącony

We wtorkowy poranek uczeń jechał na hulajnodze do szkoły podstawowej przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jadąc po jezdni ulicą Żniwną, nie zatrzymał się na STOP-ie. Dodatkowo, zdaniem świadka, rozmawiał przez telefon komórkowy. Wpadł pod Toyotę Yaris jadącą ulicą Owsianą. Przód auta podbił chłopca, co spowodowało, że głową uderzył w przednią szybę.

+

Poszkodowany dość mocno krwawił. Karetka pogotowia zabrało go do szpitala. Był przytomny.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)
43 komentarzy
Karol
8 lat temu

Marta umyj nogi nim sie tu bedziesz wypowiadać!

Kazia
8 lat temu

Toyota jechała 60 by strzelić raz a dobrze…

Marta
8 lat temu

Dzieci to nie bachory i ty sam jesteś DEBILEM

Jeryy
odpowiada  Marta
8 lat temu

Nie tłumacz temu pustakowi bo i tak nie zrozumie.

1
8 lat temu

Więcej luzu i gier.
Zabawa w nieśmiertelność w realnym świecie, święte krowy – chodzą i jeżdżą rowerami/skuterkami z Biedronki jak chcą.

Pener z Nowotki
8 lat temu

Gówniarz mózg wyłączony ale z jaką prędkością jechało auto bo na owsianej 20km/h ograniczenie

Pener z Nowotki
odpowiada  Pener z Nowotki
8 lat temu

Uhu rodzina kierowcy minusuje. Z jaką prędkością jechał samochód ponawiam pytanie. Tam jest wyraźny znak przy wjeździe w owsianą. Z 20km/h to auto prawie staje w miejscu. Notoryczne przekraczanie prędkości na tej ulicy to norma!

1
odpowiada  Pener z Nowotki
8 lat temu

Skąd od razu przypuszczenie, że auto jechało za szybko ?!

xxx
odpowiada  Pener z Nowotki
8 lat temu

@pener, kolego niech Cię auto potrąci z predkoscia 20kmh zobaczymy jak bedzie wygladał 😛

Dzesika
odpowiada  Pener z Nowotki
8 lat temu

Ty pener, gdyby on jechał od 2 strony to ok ale nie od stacji. Widać że jesteś tępy

Ramzes wędzony
8 lat temu

Egzekwowac od rowerzystów uzywanie telefonu podczas jazdy! A jak sie ma do przepisow RD – jazda rowerem ze słuchawkami na uszach?

1
odpowiada  Ramzes wędzony
8 lat temu

To największe ameby umysłowe, jeszcze po jezdni w słuchawkach jeżdżą.

Krzysztof
8 lat temu

W.g. mnie skoro ala policja czepia się rowerzystów bo podobno każdy jest pod wpływem alko . to dlaczego nie czepiają się jazdy bez KASKU na każdym pojeżdzie wyposażonym w koła. A o oświetleniu to wogóle bajka jako kierowca samochodu muszę mieć wszystko sprawne

1
odpowiada  Krzysztof
8 lat temu

Są równi i równiejsi na drodze.

Troskliwy rodzic
8 lat temu

Na przejściach dla pieszych montuje się już poziome światła na jezdni żeby ci którzy patrzą w smartfony widzieli jakie się świeci światło. Wg mnie takie oznakowania powinny dotyczyć również znaków drogowych, bo skąd taki jeden z drugim może wiedzieć, że wjeżdża na drogę z pierwszeństwem przejazdu, a na jego drodze jest znak stop.

Anna
odpowiada  Troskliwy rodzic
8 lat temu

Wystarczy skupić się na drodze i nie ma potrzeby pakować wielu milionów w światła montowane w drodze
Teraz świat się przewraca ,przez gowniarza rylko stres dla kierowcy …
nieodpowiedzialny bachor

Tata
odpowiada  Troskliwy rodzic
8 lat temu

serdecznie współczuję twoim dzieciom dobrze je ubezpiecz .

edek
odpowiada  Troskliwy rodzic
8 lat temu

Musi być naturalna selekcja, przeżyją lepiej przystosowani

Alf
odpowiada  Troskliwy rodzic
8 lat temu

Do rodzica – to weź wytłumacz mu przepisy i wyjaśnij znaczenie oznakowan poziomych i pionowych. Moźna? Moźna!

Do rodzica /bezradnego/
odpowiada  Troskliwy rodzic
8 lat temu

Takim rodzicom powinno się odbierać prawo jazdy dożywotnio //myślenie nie boli/

Troskliwy rodzic
odpowiada  Troskliwy rodzic
8 lat temu

Czy ktoś z komentujących mój komentarz słyszał o czymś takim jak ironia?

Do xaaaxx
8 lat temu

Włamania do kiosków handlowych na targowisku przy ul Głogowski.

Hapiton
odpowiada  Do xaaaxx
8 lat temu

Podobno 17 kiosków obrobili

zbyszko z Zielonej
odpowiada  Do xaaaxx
8 lat temu

Drużyna A

?
8 lat temu

Głupi nieodpowiedzialny Bachor!
Nie zal mi takiego idioty.
Tylko szkoda auta i nerwów kierowcy.
W tych czasach bachory są głupie i nie odpowiedzialne.
Żyją w wirtualnym świecie.
Komórki i komputery i nic więcej nie trzeba.
Porostu Debile.

Liksa
odpowiada  ?
8 lat temu

Pierwszy święty się odezwał, na ciebie też szkoda ale klawiatury żeby odpisywać.

...
odpowiada  ?
8 lat temu

No … a niektóre bachory nie wiedzą nawet jak pisać „nie” z przymiotnikami.

Iskra
odpowiada  ?
8 lat temu

Sam jestes bachor buraczany łbie.

Do Liksa
odpowiada  ?
8 lat temu

Je…nij się w dekiel.

Liksa = Do Liksa
odpowiada  ?
8 lat temu

W przeciwieństwie do cIEBIE ja przynajmniej mam się jeszcze w co je….ąć

Złośliwy
odpowiada  ?
8 lat temu

Sami takich wychowujecie. Jakby się stało to twojemu dziecku ojej ale by były omyje wylewane na kierowców, ale że twojego to ominęło to pomyje na dzieciaka.

Mojżesz
odpowiada  ?
8 lat temu

też kiedyś byłeś dzieckiem niekompetentny hipokryto. Czasy nic nie zmieniają a o ile mi wiadomo chłopak nie miał nic do czynienia z telefonem cepie, a debilem to jest twoja matka ze cie urodziła szkoda mi jej

43
0
Napisz co o tym sądziszx
×