Nieoznakowana Insignia rozbita pod Ostrowem

Udostępnij
Tweet

Nieoznakowana Insignia jechała na sygnale z dużą prędkością od strony Raszkowa. W Przybysławicach policjant kierujący radiowozem postanowił wyprzedzić auto sygnalizujące skręt w lewo na posesję. Zrobił to tuż przed skrzyżowaniem. Auta z przeciwka musiały ratować się i zjeżdżać na pobocze. Kobieta z Peugeota wyjechała około 20 centymetrów na lewy pas przez co doszło do kontaktu z policyjnym Oplem. Radiowóz częściowo wyjechał na pobocze i zatrzymał się już za skrzyżowaniem. 

+

Funkcjonariusze mogą mówić o olbrzymim szczęściu, bo po wyjechaniu na pobocze, radiowóz mógł wpaść w poślizg i zatrzymać się na jednym z pobliskich drzew. Policyjna Insignia skończyła z uszkodzonym bokiem, a cywilny Peugeot miał uszkodzony narożnik. Kierująca Peugeotem uskarżała się na ból lewej ręki, a jeden z policjantów na ból nogi.

Sprawa została przekazana do Sądu. Policjanci dysponują nagraniem z wideorejestratora z radiowozu. Decyzja funkcjonariusza o wyprzedzaniu z dużą prędkością w tym miejscu może nie najlepiej o nim świadczyć, ponieważ w tym miejscu dochodziło już do wypadków drogowych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Festiwal rockowy w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o
106 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
=-=-=-=
6 lat temu

nie ma dyskusji – policjant winny zdarzeniu i spo. zargrozenia w RD. Szkoda auta dla debila co mu wladza wali w sagan . Kto daje takim ciołkom uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane .? jest jakais procedura? egzaminy?, badania ? WSTYD Prosty praktycznie- wiejski, nie skomplikowany odcinek drogi i kolizja ? nie wiem ?

Farmer
6 lat temu

No to teraz czerwone clio zajadą na amen.

0000000
6 lat temu

nie ma dyskusji – wina lezy po stronie kierującego radiowozem . Taki werdykt wyda biegły . Druga strona juz teraz na tym etapie morda w kubeł – zadnych wyjasnien . Powolac papugę i to z po za rejony Ostrów wlkp ., mlodego adwokata z parciem na medialny- prawny sukces. Dla mnie wybroni bez problemu cywila . POLICJA to nie swieta Krowa. Aby kierowac radiowozami nalezy uczyc sie na szkoalch policji RD. A nie 2 lata temu kierował skuterem – dzisiaj dysponuje 220 KM i mamy to co mamy

O kur..... a
6 lat temu

Pies chciał przygwiazdorzyc

pos
6 lat temu

Przez jakiś czas będę czuł się bardziej bezkarny 😉 Aż nie naprawią czyli kilka m-cy

Mieciu
6 lat temu

Miałem okazję się przekonać jak oni w trakcie nagrywania „klienta” potrafią wymuszać pierwszeństwo i zapierdzielać jak szaleni oczywiście bez włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Przez idiotę wylądowałbym w rowie z dzieciakami na pokładzie! Po tej akcji kupiłem wideorejestrator! Proponuję przełożonym takich załóg czasami też obejrzeć co oni wyprawiają bo jadąc bez sygnałów są normalnymi uczestnikami ruchu drogowego i koniec… Pozdrawiam oczywiście i najważniejsze że wszyscy cali ale niewiele brakowało tym razem…

noweautodlapolicji
6 lat temu

już dostali nowe auto bmw tym razem

''RS 6'' 5.0 V10
odpowiada  noweautodlapolicji
6 lat temu

To teraz dopiero kmiotki będą miały się czym wozić po mieście,zimne łokcie,ciemne okulary i te sprawy hehe… a za kilka miesięcy przeczytamy że roztrzaskane na drzewie,albo podobna sytuacja jak teraz,za takie numery sami powinni pokrywać koszty naprawy.

janek
6 lat temu

zabrac u prawojazdy jak jezdzic nie umie

Pan
odpowiada  janek
6 lat temu

Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Za co zabrać skoro nie uznana jest wina żadnej z stron ? Żałosne

''RS 6'' 5.0 V10
6 lat temu

Rowery im dać,bo samochodami jeździć nie umieją ŚWIĘTE KROWY Z ODOLANOWSKIEJ,bujają się nie swoimi samochodami.

106
0
Napisz co o tym sądziszx