OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Targi Rolno – Ogrodnicze już w niedzielę!

Dziewiętnasta edycja Targów Rolno – Ogrodniczych odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia 2018 r. na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach. Stoiska udostępnione zostaną zwiedzającym od godziny 9.00 do 17.00.

+

Targi Rolno -Ogrodnicze w Przygodzicach już na stałe wpisały się w kalendarz wiosennych imprez plenerowych. Hasło tej imprezy brzmi „Wszystko dla środowiska, domu i ogrodu”. Dla hobbystów ogrodników jest to okazja, aby zakupić rośliny, ozdoby i wyposażenie ogrodów, natomiast rolnicy mogą zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami we współczesnym rolnictwie. Wśród wystawców pojawią się producenci maszyn rolniczych, materiałów budowlanych i urządzeń ekologicznych. Podczas targów wsparciem będą służyły różne instytucje udzielające porad.

Impreza ma charakter festynu rodzinnego, dlatego organizatorzy nie zapominają o najmłodszych uczestnikach przygotowując dla nich specjalne miejsca do zabawy.

Stałym punktem programu jest pokaz zaprzęgów konnych oraz występy zespołów artystycznych zrzeszonych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Tradycyjnie też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy produkt targowy i najładniejsze stoisko.

Organizatorami tegorocznej edycji, podobnie jak poprzednich są: Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Edukacji Powiatu Ostrowskiego, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach, Powiat Ostrowski oraz Gmina Przygodzice.

Serdecznie zapraszamy!

 

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czytelnik
2 lat temu

Jak to nazwales Święto Wiochy to widocznie jeść gburze nie potrzebujesz

Miastowy
2 lat temu

Święto Wiochy! Mnie tam nie będzie.

2
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x