OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dwie tajemnicze śmierci. Jeden zginął przejechany przez pociąg, a drugi skoczył z wiaduktu

Niedzielny wieczór przejdzie do historii z powodu dwóch nietypowych śmierci. Miejsce zdarzeń dzieliło ok. 825 metrów i krótki odstęp czasowy. Jednego mężczyznę przejechał pociąg osobowy, a drugi człowiek skoczył z wiaduktu kolejowego. Obaj ponieśli śmierć na miejscu.

+

Około 21:15 służby ratownicze zostały powiadomione o potrąceniu mężczyzny przez pociąg. Już wstępnie mówiło się o dwóch osobach. W pierwszym omawianym przypadku pociąg osobowy relacji Kluczbork-Poznań potrącił śmiertelnie mężczyznę. Miało to miejsce na wysokości skrzyżowania Staroprzygodzka/Inżynierska w Ostrowie Wielkopolskim. Ciało denata było mocno uszkodzone.

Druga tajemnicza historia dotyczy skoku człowieka z pobliskiego wiaduktu przy wieży ciśnień i ulicy 3 Maja. Z najwyższego punktu osoba zeskoczyła i zginęła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

49 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lol
2 lat temu

Czy wiadomo czy to byli mieszkańcy naszego miasta??

Magdalena
2 lat temu

Jestem w szoku… Co skłoniło tych ludzi do takich czynów… Sama osobiście miałam sytuacje, że jechałam pociągiem do domu na trasie Poznań- Łódź Kaliska, to dziewczyna rzuciła się pod pociąg. Było na ten temat też dość głośno w Ostrowie. Na całe szczęście dziewczyna przeżyła. A niektóre komentarze po prostu… Załamują… Jak można cieszyć się z czyjejś śmierci? Niech takie osoby postawią się na miejscu osoby, która ma problem, depresje, a jej życie jest pełne narkotyków, alkoholu, złego towarzystwa i braku bliskich. Niech pomyślą sobie, jak to jest stać na moście z zamiarem skończenia swojego żywota lub mieć w ręce żyletkę bądź leki, aby się wykończyć… Zanim coś napiszecie, to się zastanówcie trzy razy, czy ma to sens i jest rozsądne. Bo wątpie, abyście chcieli, aby ktoś po waszej śmieci się z tego cieszył, w taki sposób, jak niektórzy z Was tu robią.

49
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x