27-latka z BMW spowodowała ciężkie obrażenia u motorowerzysty

Prokurator zakończył postępowanie przeciwko 27-letniej mieszkance Ostrowa Wlkp. oskarżonej  o spowodowanie w dniu 30 października 2017 r. w rejonie Lewkowa wypadku komunikacyjnego, w wyniku, którego jedna osoba doznała ciężkich obrażeń ciała. 

+

W oparciu o zgromadzony w sprawie materiał dowodowy, w tym kategoryczną opinię biegłego z zakresu badania wypadków komunikacyjnych Prokurator ustalił, że oskarżona, kierując samochodem osobowym marki BMW, nie zachowała ostrożności podczas zbliżania się do skrzyżowania,  nienależycie „obserwowała pole jazdy”, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z kierującym motorowerem.

Wskutek potrącenia motorowerzysta doznał rozległych obrażeń ciała, skutkujących jak wskazał powołany w sprawie biegły z zakresu medycyny sądowej rozstrojem narządów ciała na okres powyżej 7 dni.

Przesłuchana w charakterze podejrzanego kierująca pojazdem BMW przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze.
Kobieta nie była dotychczas karana.

W przypadku akceptacji wniosku Prokuratora kobieta zostanie skazana na 10 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres 2 lat tytułem próby, 1500 zł nawiązki na rzecz pokrzywdzonego oraz pisemnego obowiązku informowania Sądu o przebiegu próby.

Więcej zdjęć tutaj:

Motorowerzysta vs. kobieta w BMW. Wypadek przy lotnisku w Michałkowie

POLECANE NEWSY
16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert P
3 lat temu

Ci prokuratorowie to debile. tez miałem podobny wypadek i co? prokurator rząda tylko 3tys grzywny, a dla mnie nic, a wypadek miałem w wrzesniu 2017 i dalej jestem niesprawny. Debile z Wodzisławia śląskiego.

on
odpowiada  stachu
3 lat temu

no niestety chory kraj :(i zero sprawiedliwości 🙁

on
3 lat temu

To chyba jakiś żart poszkodowany jest kaleką a sprawczyni dostała 1500zł ??? Ja pierdole ona zniszczyła człowiekowi życie!!!! i pytam się gdzie jest sprawiedliwosć w tym kraju????

1
3 lat temu

Gościa przetrąciła tak, że mało co się nie przekręcił.

1
odpowiada  marcin
3 lat temu

Od razu tak oczerniasz, a może ma po prostu bogatego męża ?

marcin
3 lat temu

musiała miec znajomosci, 27 lat i taka bmka, to widac nie jakas 2005rok, tylko lift 2014, to by ja nie bylo stac w tym wieku, jakas kur,,,,lub przekrety

Z
odpowiada  Zzz
3 lat temu

Kto to jest MESZCZYZNA?????????

stachu
3 lat temu

No cóż jeszcze trochę to skuter byłby winny i 1500zł? to mandat powinien być za takie coś. Wstyd i hańba za taką karę.

A
odpowiada  Zzz
3 lat temu

Za remont skutera zapłaci ubezpieczyciel. 1500 zł dostanie dodatkowo od sprawcy.

olo
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

raczej twoja jesteś nudny pajacu

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x