OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Powstanie kolejny McDonald`s… u sąsiadów

Od lat `90 istnienie w mieście restauracji McDonald`s świadczyło o jego nowoczesności lub doskonałym położeniu tranzytowym. Część ostrowian z zazdrością patrzyło w kierunku Kalisza, gdzie szybciej wybudowano ten obiekt gastronomiczny. Tym razem to Kalisz na jesień br. doczeka się kolejnej restauracji pod znanym każdemu szyldem.

+

Ostrowski McDonald`s jest z nami już od ponad 7 lat, a ówczesny prezydent Radosław Torzyński traktował to w kategoriach niewielkiego sukcesu miasta. Mówiło się o 55 nowych etatach. Radosław Torzyński dodał jednak, że po rozmowie z innymi prezydentami miast, należy to traktować jako swego rodzaju standard w mieście tej wielkości.

Wtedy mówiło się, że od 13 lat byli zainteresowani terenami w Ostrowie Wlkp. Ówcześni urzędnicy stworzyli mu ku temu stosowne warunki terenowe. W grę wchodziła jeszcze lokalizacja w dawnej przepompowni. Po otwarciu był to 248. obiekt w Polsce tej marki.

Drugi obiekt w Kaliszu ma powstać na przeciwko Tesco przy Al. Wojska Polskiego, gdzie zatrudnionych ma zostać raptem 17 osób. Będzie to budynek jednokondygnacyjny, parking z kilkunastoma miejscami parkingowymi. Standardowo pojawią się McCafe oraz McDrive.

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ramzes wędzony
2 lat temu

Jutro nastąpi koniec świata…………………GALERIE HANDLOWE ,MARKETY,DYSKONTY ,….. ZAMKNIETE !!!

Tom
2 lat temu

Podziwiam ludzi, którzy jedzą to gówno 😉 Życzę smacznego tym, którzy nie dbają o swoje żołądki.

krupa
2 lat temu

powinni tez u nas drugi otworzyc np, poznanska okolice

świadoma
2 lat temu

omijam ten shit szerokim łukiem. Jedzcie dalej to co Wam serwują zachodnie koncerny a potem dziwcie się, że rak, że niepłodność …

What
2 lat temu

Ja to bym ten shit zlikwodowal

nnn
2 lat temu

Ostrowianin jedzie samochodem i słyszy w radiu komunikat:
– Uwaga! Jakiś wariat na drodze w Krotoszynie jedzie pod prąd!
Słysząc to, kierowca rozgląda się i mówi do siebie:
– Jaki jeden wariat? Są tu ich tysiące!

22
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x